Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wybory samorządowe 2010 {SERWIS SPECJALNY} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wybory samorządowe 2010 {SERWIS SPECJALNY}
04-10-2010 00:00   Janusz Ludwiczak
21 listopada i 5 grudnia odbyły się wybory samorządowe. Wybieraliśmy Radnych Miasta, także z okręgu nr 2: Ogrody-Łazarz-Jeżyce oraz Prezydenta Poznania. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalny serwis informacyjny, który aktualizowany jest na bieżąco.

Informowaliśmy na bieżąco o wyborach samorządowych
Staraliśmy się na bieżąco informować Państwa o wyborach samorządowych. Oprócz przygotowania newsów wyborczych przeprowadziliśmy wywiady z kandydatami na Prezydenta Poznania i do Rady Miasta, a także zamieszczaliśmy szczegółowe wyniki wyborów dla dzielnicy.
>> W I Ę C E J

Kampania przebiegła spokojnie
Kampania wyborcza przebiegła spokojnie, z wyjątkiem dwóch incydentów. Pomimo zakazu jeden z kandydatów do Sejmiku promował się na latarniach. Możliwe też, jedna z kandydatek do Rady Miasta złamała ciszę wyborczą.
>> W I Ę C E J

Tak głosowaliśmy na Łazarzu w II turze: Prezydent Grobelny uzyskał 67,03% - 4 287 głosów {RAPORT}
Dwa tygodnie temu odbyła się II tura wyborów samorządowych, w której frekwencja wyniosła 21,86% (w I turze - 33,99%). Podajemy szczegółowe wyniki wyborów dla dzielnicy Łazarz.
>> W I Ę C E J

Ryszard Grobelny prezydentem Poznania. Niska frekwencja: zagłosował co czwarty poznaniak
Ryszard Grobelny będzie przez kolejne cztery lata prezydentem Poznania. W II turze wyborów uzyskał on 66,26% głosów. Jego rywal - Grzegorz Ganowicz, kandydat PO zdobył 33,74% głosów. Frekwencja wyborcza w niedzielnych wyborach była bardzo niska - wyniosła 24,79%.
>> W I Ę C E J

Nowo wybrani radni zostali zaprzysiężeni
W czwartek odbyło się ślubowanie nowo wybranych Radnych Miasta Poznania.
>> W I Ę C E J

Gdzie i jak głosować? - INFORMATOR
Prezydenta Poznania w II turze wyborów samorządowych wybierać będziemy w godz. od 8:00 do 22:00. Przedstawiamy szczegółowy informator JAK I GDZIE GŁOSOWAĆ?
>> W I Ę C E J

Ganowicz kontra Grobelny - wywiady z kandydatami na Prezydenta Poznania
Rozmowa z kandydatami na Prezydenta Poznania - Grzegorzem Ganowiczem, kandydatem Platformy Obywatelskiej (PO) i Ryszardem Grobelny, ubiegającym się o reelekcję (odpowiedzi kandydatów na pytania w kolejności alfabetycznej).
>> W I Ę C E J

Grzegorz Ganowicz zostanie Prezydentem Poznania? - sonda
Tak przynajmniej wynika z naszej sondy. 46,2 % internautów portalu lazarz.pl w II turze wyborów zagłosuje na Grzegorza Ganowicza. Jego rywal może liczyć na 29,2% głosów.
>> W I Ę C E J

Czy nowo wybrani radni wywiążą się z obietnic?
Z nowo wybranymi Radnymi Miasta Poznania udało nam się przeprowadzić wywiad, w których pytaliśmy jakie widzą trzy najważniejsze sprawy do załatwienia w najbliższym czasie przez Radę Miasta, jak przywrócić dawny charakter ul. Głogowskiej, co zrobić z problemem toalety na Rynku Łazarskim, a także czy ulica Kolejowa doczeka się w końcu remontu?
>> W I Ę C E J

Katarzyna Kretkowska złamała ciszę wyborczą?
Czy Katarzyna Kretkowska, już radna miasta Poznania zakłóciła ciszę wyborczą? Samochód z oklejonymi plakatami wyborczymi pojawił się przed lokalem wyborczym w VIII LO. Według świadków samochód kandydatki poruszał się w czasie trwania ciszy wyborczej ulicą Głogowską.
>> W I Ę C E J

Weryfikacja skuteczności naszego sondażu: maksymalny błąd wyniósł 3%
Błąd w sondażu przeprowadzonym przez portal lazarz.pl w stosunku do rzeczywistych wyników nie przekroczył 3%.
>> W I Ę C E J

Wyniki wyborów: frekwencja na Łazarzu 34% {RAPORT LAZARZ.PL}
10 168 z 29 919 uprawnionych do głosowania mieszkańców Łazarza wzięło udział w niedzielnych wyborach samorządowych. Przedstawiamy szczegółowe wyniki wyborów z podziałem na Łazarz i Jeżyce, listę kandydatów uszeregowaną według kolejności zdobycia głosów, a także informacje o frekwencji.
>> W I Ę C E J

Oto nasze sondażowe wyniki wyborów
Portal lazarz.pl przeprowadził anonimowy sondaż bezpośredni metodą exit poll wśród głosujących zaraz po wyjściu z lokalu wyborczego.
>> W I Ę C E J

Do godz. 10:00 Poznań miał najmniejszą frekwencję wyborczą w skali kraju
PKW podała frekwencję w dwóch pierwszych godzinach głosowania. W całym kraju wyniosła ona 5,29%. Najniższa była w Poznaniu - 2,29%.
>> W I Ę C E J

Rataje z Piątkowem, czyli nielogiczne granice okręgów wyborczych
Poznań został podzielony na siedem okręgów wyborczych, w których wybieramy w sumie 37 radnych (po pięć z każdego, poza okręgiem IV, w którym mieszkańcy wybierają aż siedmiu radnych). Dlaczego ich granice są takie nielogiczne?
>> W I Ę C E J

W niedzielę po 22 przedstawimy nasze sondażowe wyniki wyborów
W niedzielę, tuż po zakończeniu ciszy wyborczej planujemy przedstawić pierwsze wyniki wyborów, które zostaną przeprowadzone metodą exit poll (sondażem bezpośrednim).
>> W I Ę C E J

Gdzie i jak głosować? - INFORMATOR
Prezydenta Poznania, radnych miasta i przedstawicieli sejmiku wielkopolskiego wybierać będziemy w godz. od 8:00 do 22:00. Przedstawiamy szczegółowy informator JAK I GDZIE GŁOSOWAć?
>> W I Ę C E J

Pomimo zakazu kandydat do sejmiku promuje się na latarniach
Decyzją prezydenta Poznania został wprowadzony zakaz zamieszczania plakatów w obrębie pasa drogowego. Mimo to, na ulicy Matejki i Głogowskiej wiszą plakaty wyborcze Pawła Norberta Strzeleckiego, kandydata PO do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.
>> W I Ę C E J

Uczniowie "ósemki" wybierali prezydenta w prawyborach
Ponad 500 uczniów VIII LO wzięło udział w czwartkowych prawyborach, których celem było zachęcanie młodzieży do udziału w niedzielnych wyborach samorządowych.
>> W I Ę C E J

Podsumowujemy kadencje radnych i prezydenta
W miniony piątek upłynęła kadencja Rady Miasta i Prezydenta Poznania. Czas na podsumowanie, jak przez cztery minione lata sprawowali się samorządowcy.
>> W I Ę C E J

Przepytaliśmy kandydatów do Rady Miasta i na Prezydenta Poznania - oto ich poglądy
Przez ostatnie sześć tygodni publikowaliśmy codziennie wywiady z kandydatami do Rady Miasta i na Prezydenta Poznania. Kandydatów pytaliśmy dlaczego startują w wyborach, jakie najważniejsze sprawy widzą do załatwienia w najbliższym czasie i co zamierzają zmienić w nadchodzącej, czteroletniej kadencji.
>> W I Ę C E J

PO idzie do Rady. Będzie II tura - sondaż lazarz.pl
30,5% naszych Internautów w niedzielnych wyborach zagłosuje na kandydata z listy Platformy Obywatelskiej - wynika z sondy przeprowadzonej wśród Czytelników portalu lazarz.pl od 11 do 30 października.
>> W I Ę C E J

Wywiad z Jackiem Jaśkowiakiem, kandydatem do Rady Miasta - Porozumienie "My.Poznaniacy"
Rozmowa z Jackiem Jaśkowiakiem, kandydatem do Rady Miasta Poznania z okręgu nr 2 Ogrody-Łazarz-Jeżyce, startującym z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Porozumienie "My.Poznaniacy".
>> W I Ę C E J

Wywiad z Wojciechem Wośkowiakiem, kandydatem do Rady Miasta - KWW Ryszarda Grobelnego
Rozmowa z Wojciechem Wośkowiakiem, kandydatem do Rady Miasta Poznania z okręgu nr 2 Ogrody-Łazarz-Jeżyce, startującym z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Ryszarda Grobelnego.
>> W I Ę C E J

Wywiad z Szymonem Niemierem, kandydatem do Rady Miasta - KWW Ryszarda Grobelnego
Rozmowa z Szymonem Niemierem, kandydatem do Rady Miasta Poznania z okręgu nr 2 Ogrody-Łazarz-Jeżyce, startującym z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Ryszarda Grobelnego.
>> W I Ę C E J

Wywiad z Filipem Olszakiem, kandydatem do Rady Miasta - PO
Rozmowa z Filipem Olszakiem, kandydatem do Rady Miasta Poznania z okręgu nr 2 Ogrody-Łazarz-Jeżyce, startującym z listy Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska.
>> W I Ę C E J

Wywiad z Oskarem Paprockim, kandydatem do Rady Miasta - PiS
Rozmowa z Oskarem Paprockim, kandydatem do Rady Miasta Poznania z okręgu nr 2 Ogrody-Łazarz-Jeżyce, startującym z listy Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.
>> W I Ę C E J

Wywiad z Tadeuszem Dziubą, kandydatem na Prezydenta Poznania - PiS
Rozmowa z Tadeuszem Dziubą, kandydatem na Prezydenta Poznania, startującym z listy Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.
>> W I Ę C E J

Wywiad z Ryszardem Grobelnym, kandydatem na Prezydenta Poznania
Rozmowa z Ryszardem Grobelnym, kandydatem na Prezydenta Poznania, gospodarzem miasta od trzech kadencji (od 1998 roku).
>> W I Ę C E J

Wywiad z Stanisławem Gorzelańczykiem, kandydatem do Rady Miasta - PiS
Rozmowa ze Stanisławem Gorzelańczykiem, kandydatem do Rady Miasta Poznania z okręgu nr 2 Ogrody-Łazarz-Jeżyce, startującym z listy Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedlowość.
>> W I Ę C E J

Wywiad z Hanną Brendel, kandydatką do Rady Miasta - My.Poznaniacy
Rozmowa z Hanną Brendel, kandydatką do Rady Miasta Poznania z okręgu nr 2 Ogrody-Łazarz-Jeżyce, startującą z listy Komitetu Wyborców Porozumienie My.Poznaniacy.
>> W I Ę C E J

Wywiad z Ewą Garasz, kandydatką do Rady Miasta - KWW Ryszarda Grobelnego
Rozmowa z Ewą Garasz, kandydatką do Rady Miasta Poznania z okręgu nr 2 Ogrody-Łazarz-Jeżyce, startującą z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Ryszarda Grobelnego.
>> W I Ę C E J

Wywiad z Katarzyną Kretkowską, kandydatką do Rady Miasta - SLD
Rozmowa z Katarzyną Kretkowską, kandydatką do Rady Miasta Poznania z okręgu nr 2 Ogrody-Łazarz-Jeżyce, startującą z listy Komitetu Wyborców Sojusz Lewicy Demokratycznej.
>> W I Ę C E J

Agitacja wyborcza w gazetce parafialnej?
Miesięcznik Parafii Matki Boskiej Bolesnej prowadzi agitację wyborczą. W najnowszym numerze zaprezentowanych zostało tylko dwóch kandydatów do Rady Miasta - Lidia Dudziak i Wojciech Wośkowiak. W gazetce parafialnej pominięci zostali inni kandydaci.
>> W I Ę C E J

Wywiad z Dariuszem Bachalskim, kandydatem na Prezydenta Poznania - SLD
Rozmowa z Dariuszem Bachalskim, kandydatem na Prezydenta Poznania, startującym z listy Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej.
>> W I Ę C E J

Kampania ruszyła. Kandydaci będą ogłaszać się przy Zachodnim
Na ulicach pojawiły się już banery przedstawiające kandydatów do Rady Miasta i na Prezydenta Poznania. Oznacza to, że na dobre ruszyła kampania wyborcza.
>> W I Ę C E J

Wywiad z Aleksandrą Sołtysiak, kandydatką do Rady Miasta - My.Poznaniacy
Rozmowa z Aleksandrą Sołtysiak, kandydatką do Rady Miasta Poznania z okręgu nr 2 Ogrody-Łazarz-Jeżyce, startującą z listy Komitetu Wyborców Porozumienie My.Poznaniacy.
>> W I Ę C E J

Wywiad z Grzegorzem Ganowiczem, kandydatem na Prezydenta Poznania - PO
Rozmowa z Grzegorzem Ganowiczem, kandydatem na Prezydenta Poznania, startującym z komitetu wyborczego Platforma Obywatelska (PO).
>> W I Ę C E J

Wywiad z Sławomirem Czyżewskim, kandydatem do Rady Miasta - My Poznaniacy
Rozmowa ze Sławomirem Czyżewskim, kandydatem do Rady Miasta Poznania z okręgu nr 2 Ogrody-Łazarz-Jeżyce, startującym z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Porozumienie My Poznaniacy.
>> W I Ę C E J

Wywiad z Hieronimem Stawujakiem, kandydatem do Rady Miasta - KWW Ryszarda Grobelnego
Rozmowa z Hieronimem Stawujakiem, kandydatem do Rady Miasta Poznania z okręgu nr 2 Ogrody-Łazarz-Jeżyce, startującym z listy Komitetu Wyborczego KWW Ryszarda Grobelnego.
>> W I Ę C E J

Stowarzyszenie "Inwestycje dla Poznania" jednak nie wystartuje w wyborach
Członkowie Stowarzyszenia "Inwestycje dla Poznania" 6 października zapowiadali, że będą kandydować w wyborach samorządowych. Tymczasem jak informują z przyczyn formalnych nie udało im się zarejestrować kandydatów.
>> W I Ę C E J

W okręgu Łazarz-Jeżyce o mandat radnego walczyć będzie 56 kandydatów z 6 list komitetów wyborczych
W piątek o północy minął termin rejestracji kandydatów i komitetów wyborach do Rady Miasta Poznania. W okręgu wyborczym nr 2 (Ogrody - Łazarz - Jeżyce) o mandat radnego miejskiego walczyć będzie 56 kandydatów z 6 list komitetów wyborczych.
>> W I Ę C E J

Oto łazarsko-jeżycka lista PiS do Rady Miasta
Prawo i Sprawiedliwość w okręgu nr 2 (Ogrody - Łazarz - Jeżyce) wystawi 9 kandydatów. Do Rady Miasta będą kandydować m.in. Lidia Dudziak, Stanisław Gorzelańczyk i Sara Szynkowska vel Sęk.
>> W I Ę C E J

Wywiad z Ryszardem Śliwą, kandydatem do Rady Miasta - KWW Ryszarda Grobelnego
Rozmowa z Ryszardem Śliwą, kandydatem do Rady Miasta Poznania z okręgu nr 2 Ogrody-Łazarz-Jeżyce, startującym z listy Komitetu Wyborczego KWW Ryszarda Grobelnego.
>> W I Ę C E J

Jerzy Babiak i kandydat na prezydenta startują do Rady Miasta
W czwartek komitet wyborczy Stowarzyszenie "My Poznaniacy" ogłosił kandydatów do Rady Miasta. Wśród ubiegających się o mandat radnego są m.in. Jacek Jaśkowiak - kandydat na prezydenta z tego samego komitetu oraz Jerzy Babiak - Przewodniczący Rady Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald.
>> W I Ę C E J

Wywiad z Małgorzatą Dudzic-Biskupską, kandydatką do Rady Miasta - PO
Rozmowa z Małgorzatą Dudzic-Biskupską, kandydatką do Rady Miasta Poznania z okręgu nr 2 Ogrody-Łazarz-Jeżyce, startującą z listy Platformy Obywatelskiej (PO).
>> W I Ę C E J

Oto lista komitetu Ryszarda Grobelnego: Ewa Garasz i były prezes Lecha chcą do Rady Miasta
Wojciech Wośkowiak, Ryszard Śliwa, Radosław Majchrzak, Ewa Garasz, Roman Urbaniak i Hieronim Stawujak będą kandydować z komitetu wyborczego Ryszarda Grobelnego do Rady Miasta w okręgu nr 2 (Jeżyce - Łazarz).
>> W I Ę C E J

Wywiad z Marią Łazarz, kandydatką do Rady Miasta - lista SLD
Rozmowa z Marią Łazarz, kandydatką do Rady Miasta Poznania z okręgu nr 2 Ogrody-Łazarz-Jeżyce, startującą z listy komitetu Sojuszu Lewicy Demokratycznej (SLD).
>> W I Ę C E J

Wywiad z Lidią Dudziak, "jedynką" PiS do Rady Miasta z okręgu Łazarz-Jeżyce
Rozmowa z Lidią Dudziak, kandydatką do Rady Miasta Poznania z okręgu nr 2 Ogrody-Łazarz-Jeżyce, startującą z komitetu Prawa i Sprawiedliwości (PiS).
>> W I Ę C E J

Oto łazarsko-jeżycka lista Lewicy do Rady Miasta
Sojusz Lewicy Demokratycznej w okręgu nr 2 (Ogrody - Łazarz - Jeżyce) wystawi 10 kandatów. Do Rady Miasta będą kandydować m.in. Katarzyna Kretkowska, Maria Łazarz i strażak Marcin Lasik.
>> W I Ę C E J

Wywiad z Tomaszem Skupio, kandydatem do Rady Miasta - PO
Rozmowa z Tomaszem Skupio, kandydatem do Rady Miasta Poznania z okręgu nr 2 Ogrody-Łazarz-Jeżyce, startującym z komitetu Platforma Obywatelska (PO).
>> W I Ę C E J

Ryszard Śliwa będzie łazarsko-jeżycką "dwójką" z listy komitetu Ryszarda Grobelnego
Ryszard Śliwa, który cztery lata temu startował do Rady Miasta z listy Platformy Obywatelskiej w tegorocznych wyborach będzie kandydować z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Ryszarda Grobelnego.
>> W I Ę C E J

Wywiad z Krzysztofem Skrzypinskim, "jedynką" PO do Rady Miasta z okręgu Łazarz-Jeżyce
Rozmowa z Krzysztofem Skrzypinskim, kandydatem do Rady Miasta Poznania z okręgu nr 2 Ogrody-Łazarz-Jeżyce, startującym z komitetu Platforma Obywatelska (PO).
>> W I Ę C E J

Lidia Dudziak będzie nr 1 na liście PiS w okręgu łazarsko-jeżyckim
Potwierdziły się m.in. także nasze doniesienia. Lidia Dudziak będzie "jedynką" na liście Prawa i Sprawiedliwości wśród kandydatów ubiegających się o mandat w Radzie Miasta w okręgu nr 2 Ogrody - Łazarz - Jeżyce.
>> W I Ę C E J

Wywiad z Łukaszem Mikułą, kandydatem do Rady Miasta - PO
Rozmowa z Łukaszem Mikułą, kandydatem do Rady Miasta Poznania z okręgu nr 2 Ogrody-Łazarz-Jeżyce, startującym z komitetu Platforma Obywatelska (PO).
>> W I Ę C E J

Wywiad z Jackiem Jaśkowiakiem, kandydatem na Prezydenta Poznania - "My Poznaniacy"
Rozmowa z Jerzym Jaśkowiakiem, kandydatem na Prezydenta Poznania, startującym z komitetu wyborczego Stowarzyszenia "My Poznaniacy".
>> W I Ę C E J

Wywiad z Marcinem Lasikiem, kandydatem do Rady Miasta - "Koniec Lania Wody"
Rozmowa z Marcinem Lasikiem, kandydatem do Rady Miasta Poznania z okręgu nr 2 Ogrody-Łazarz-Jeżyce, startującym z komitetu SLD / "Koniec Lania Wody".
>> W I Ę C E J

(Prze)maglujemy kandydatów
Postanowiliśmy przepytać wszystkich kandydatów na prezydenta Poznania oraz startujących do Rady Miasta Poznania z okręgu Łazarz-Jeżyce.
>> W I Ę C E J

Maria Łazarz będzie kandydować do Rady Miasta
Jak dowiedział się portal lazarz.pl Maria Łazarz - przewodnicząca Zarządu Rady Osiedla Świętego Łazarza, członek Rady Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald, a także pracownik oświatowy i nauczycielka będzie kandydować do Rady Miasta z list SLD.
>> W I Ę C E J

Stowarzyszenie "Inwestycje dla Poznania" wystawia swój komitet wyborczy
Członkowie Stowarzyszenia "Inwestycje dla Poznania" chcą, by Poznań wyszedł z urzędniczych schematów i bardziej otwarł się na potrzeby mieszkańców, dlatego postanowili wystawić swój komitet w wyborach samorządowych.
>> W I Ę C E J

Wojciech Wośkowiak będzie kandydował do Rady Miasta z listy komitetu Ryszarda Grobelnego
Radny Wojciech Wośkowiak, obecnie niezależny będzie startował w wyborach samorządowych z listy komitetu wyborczego Ryszarda Grobelnego - dowiedział się nieoficjalnie portal lazarz.pl.
>> W I Ę C E J

Strażacy idą do wyborów
Grupa siedmiu strażaków postanowiła wystawić swój komitet "Koniec Lania Wody" w wyborach samorządowych. Dwóch strażaków kandydować będzie z okręgu Łazarz-Jeżyce.
>> W I Ę C E J

Znamy już pełną listę kandydatów PO z okręgu Łazarz-Jeżyce
Platforma Obywatelska jest pierwszym komitetem, która wypełniła listę kandydatów do Rady Miasta z okręgu nr 2 Ogrody - Łazarz - Jeżyce. Na liście PO zabrakło obecnych radnych - Aldony Szlagowskiej i Ryszarda Śliwy.
>> W I Ę C E J

Krzysztof Skrzypiński będzie "jedynką" PO na Łazarzu
Platforma Obywatelska ogłosiła w piątek kandydata na Prezydenta Poznania oraz kandydatów do Rady Miasta, którzy będą pierwsi na liście PO w okręgach. "Jedynką" w okręgu Ogrody-Łazarz-Jeżyce bedzie Krzysztof Skrzypiński.
>> W I Ę C E J

Znamy już pierwszego kandydata do Rady Miasta z Łazarza
Katarzyna Kretkowska jest pierwszy oficjalnym kandydatem do Rady Miasta Poznania, która wystartuje z okręgu nr 2 Ogrody - Łazarz - Jeżyce.
>> W I Ę C E J

21 listopada wybory samorządowe: szykuje się gorąca kampania
Za 9 tygodni wybierać będziemy nowego prezydenta Poznania i radnych miasta. Zapowiadała się spokojna i monotonna kampania wyborcza, tymczasem Ryszard Grobelny nie będzie kandydował z ramienia PO. Swój komitet wyborczy wystawi także Stowarzyszenie "My Poznaniacy", a o reelekcję...
>> W I Ę C E J

21 listopada będziemy wybierać prezydenta i radnych Poznania
W niedzielę, 21 listopada odbędą się wybory samorządowe. Wybory za trzy miesiące, jednak do tej pory nie znamy ani jednego kandydata zarówno na Prezydenta Poznania jak i do Rady Miasta.
>> W I Ę C E J

Dlaczego warto głosować? {SONDA ULICZNA}
W niedzielę, podczas II tury wyborów prezydenckich przeprowadziliśmy wśród wyborców sondę uliczną, w której pytaliśmy dlaczego warto głosować i czy weźmie Pan/Pani udział w kolejnych wyborach samorządowych, które odbędą jesienią oraz w zaplanowanych na marzec wyborach osiedlowych?
>> W I Ę C E J


Komentarze (1)

01-11-2010 22:34:54
REDAKCJA
Komentarz 3bobry usunięty ze względu na agitację wyborczą.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: