Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przy Towarowej powstanie centrum mieszkalno-biurowe - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przy Towarowej powstanie centrum mieszkalno-biurowe
12-03-2012 13:17   Janusz Ludwiczak
Część osób jadąc tramwajem ulicą Towarową zastanawia się pewnie jaka inwestycja powstaje w pobliżu biurowca Delta. Ataner rozpoczął budowę budynku, w którym do jesieni przyszłego roku powstanie ponad 130 mieszkań.

Niebawem rejon ulic Towarowej i Składowej w Poznaniu zmieni się nie do poznania. W sąsiedztwie biurowca klasy A – Delta, przy ul. Towarowej 41, trwa budowa nowoczesnego budynku mieszkalnego zaprojektowanego w Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich.

Stanowić on będzie jeden z elementów zaplanowanego w tym miejscu centrum mieszkalno-biznesowego. Gmach będzie miał jedenaście kondygnacji nadziemnych i dwukondygnacyjny parking podziemny dla samochodów osobowych - tłumaczy Przemysław Czamański, kierownik Biura Marketingu Ataner Sp. z o.o.

Koszt 1 m kw. miejsca postojowego w podziemnym garażu wynosi 2000zł + VAT. Na parterze przewidziano 10 lokali usługowych. Wszystkie zostały już sprzedane. Powyżej znajdzie się 136 mieszkań w cenie od 6800zł do 8800zł brutto za 1 m kw. z czego 56 zostało już sprzedanych. Większość z nich zostanie wyposażona w obszerne loggie i balkony. Obiekt będzie monitorowany, a na parterze w holu budynku znajdzie się recepcja. Każde mieszkanie zostanie wyposażone w wideofon oraz światłowód. Nowoczesny prze szklony budynek wtopi się w zieleń sąsiadujące go z nim Parku Karola Marcinkowskiego - dodaje Przemysław Czamański z Ataner-a.

Zakończenie inwestycji planowane jest na wrzesień przyszłego roku.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

17

cze

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: