Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przy Parku Wilsona powstaną biurowce - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przy Parku Wilsona powstaną biurowce
12-03-2012 02:12   Janusz Ludwiczak
W tym roku może rozpocząć się budowa kompleksu biurowego Wilson Office Park, który powstanie w pobliżu Parku Wilsona, przy skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Śniadeckich.

Warszawski deweloper, firma Globe Trade Centre (GTC) chce przy skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Śniadeckich i w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Wilsona postawić dwa biurowce.

Wilson Office Park miałby powstać na terenie dawnego browaru. Kompleks biurowy składać będzie się z dwóch ułożonych kaskadowo budynków (od 3 do 6 kondygnacji) o łącznej powierzchni ok. 15 tys. m kw. W części podziemnej powstać ma parking. Architekci z pracowni APA Kuryłowicz & Associates przewidzieli również zielony dziedziniec.

Nie ma jeszcze decyzji o konkretnym terminie rozpoczęcia budowy. Aktualnie trwają prace projektowe oraz proces administracyjny. Inwestycja pozostaje wciąż w fazie przygotowawczej. GTC nie podjęło póki co decyzji o realizacji tego projektu oraz jego harmonogramie - powiedział Przemysław Polak z Advanced Public Relations.


Komentarze (3)

14-03-2012 22:55:33
sąsiad
Mam tę działkę przez płot. Ostatnio - to zapewne w ramach prac przygotowawczych - zasadzano szpaler drzewek równo przez środek. Jeśli dobrze liczę - to czwarta wizka tego, co tam może/ma powstać. Były już bloki, biurowce takie i owakie. I tak nic nie powstanie bo: brak przyłączy wod-kan, mogących obsłużyć takie budynki i brak dogodnego dojazdu (no bo jak niby Parkową, przez którą ledwo można się przecisnąć, a mijanie ryzykuje utrąceniem lusterek, a od Głogowskiej nie ma mowy, by się ZDM zgodził). Poza tym w działkę NIE WCHODZĄ zabudowania spółdzielni na rogu Parkowa/Śniadeckich, więc wizje "alei" Parkowej są bajkowe. Pozytyw: biura. Do 16 i spokój. Pytanie tylko, czy tam można się wkopać na tyle głęboko, by zrobić z 3 poziomy parkingu - bo gdzieś na tych wizkach wcięło auta...
12-03-2012 08:48:15
morlock
Może i Magnolia by na tym skorzystała? Kilka pomysłów rozbiło się o brak miejsc parkingowych. Np.do 15:00 biurwy później goście (kasyna, restauracji,domu pod czerwoną latarnią)*. *- niepotrzebne skreślić.
12-03-2012 08:21:49
w
zapowiada się interesująco.. mimo, że to biura
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

17

cze

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: