Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Groził śmiercią imamowi - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Groził śmiercią imamowi
17-11-2015 00:48   Janusz Ludwiczak
Policja zatrzymała 39-letniego mieszkańca Koła, który przez całą noc w sobotę nękał telefonicznie Muzułmańskie Centrum Kulturalno-Oświatowe. 39-latek groził imamowi i jego żonie śmiercią, kierował pogróżki.

Jak powiedział imam Youssef Chadid w sobotę tuż po północy ktoś zaczął wydzwaniać do Muzułmańskiego Centrum Kulturalno-Oświatowego przy ul. Biedrzyckiego, a także na telefon komórkowy jego żony. W sumie do rana wykonano ok. 50 połączeń.

Jakiś mężczyzna na mnie krzyczał, obrażał mnie. Padły wulgarne słowa i epitety. Krzyczał, że "mamy stąd spier.." , że jesteśmy "skur...". Padły obraźliwe słowa w stosunku do mojej religii. Moja żona usłyszała, że "wszyscy zdechniemy" i że nas zabiją. Telefony dzwoniły od soboty rano. Około południa zdecydowałem się poinformować o tym policję – mówi "Gazecie Wyborczej" imam Youssef Chadid z Muzułmańskiego Centrum Kulturalno-Oświatowego przy ul. Biedrzyckiego.

Policji błyskawicznie udało się zatrzymać 39-letniego mężczyznę, mieszkańca Koła. O wymiarze kary zadecyduje teraz sąd. 39-latek przebywa w areszcie.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

sie

18:30
Łazarz
44. sesja (budżetowa-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

19

sie

do 20-08-2022
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni z występem artystycznym zespołu DuetWhiteNight i pokazem świetlnym
w godz. 20:00-2:00

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

21

sie

Park Wilsona Muszla Koncertowa
XVI Światowe Spotkania z Kulturą Romską

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: