Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Podpisano umowę wartą 364,6 tys. zł na remont pływalni przy Arenie. Prace potrwają do 5 tygodni - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Podpisano umowę wartą 364,6 tys. zł na remont pływalni przy Arenie. Prace potrwają do 5 tygodni
09-05-2014 13:05   Janusz Ludwiczak
W siedzibie Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji podpisano umowę z wykonawcą na remont pływalni w Parku Kasprowicza. Inwestycja będzie kosztować 364 655 złotych. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem popływać pod chmurką przy Arenie będziemy mogli już w połowie czerwca.

W połowie kwietnia POSiR ogłosił przetarg na przeprowadzenie remontu pływalni w Parku Kasprowicza. W środę wyłoniony został wykonawca. W przetargu stanęło w sumie sześć firm. Najkorzystniejszą ofertę złożył Zakład Budowlany Paweł Basiński z siedzibą w Działyniu (w powiecie gnieźnieńskim).

Najkorzystniejsza oferta wybrana w przetargu na remont pływalni w Parku Kasprowicza określa kwotę robót remontowych na: 364.655,00 zł brutto. Wykonawca zobowiązany jest zakończyć prace remontowe określone w ofercie w okresie do 5 tygodni od daty zawarcia umowy - informuje Agnieszka Patelka, rzecznik POSiR.

W ramach inwestycji przeprowadzony ma zostać remont chlorowni, niecki brodzika dla dzieci wraz z hydroizolacją basenu, remont placu przy brodziku dla dzieci, a także remont niecki basenu średniego przy zjeżdżalni, wymieniona zostanie również niecka dużego basenu. Zadanie obejmować będzie również remont zewnętrznych prysznicy przy basenach kąpielowych, wymianę rury o średnicy 150 mm łączącej brodzik z basenem przy zjeżdżalni, remont cząstkowy chodników z płyt betonowych, remont instalacji odgromowej, a także wymienione ma zostać ogrodzenie wokół basenów wraz z furtką i bramą w ogrodzeniu. Planowany jest również remont trybun - wymiana siedzisk drewnianych na siedziska z tworzyw sztucznych. Ponadto w ramach inwestycji wyremontowane mają zostać szatnie i toalety.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: