Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Uczniowie "siedemdziesiątki siódemki" namalowali laurkę na 50. urodziny swojej szkoły - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Uczniowie "siedemdziesiątki siódemki" namalowali laurkę na 50. urodziny swojej szkoły
15-09-2012 22:47   Janusz Ludwiczak
Z okazji nadchodzącego jubileuszu 50-lecia Szkoły Podstawowej nr 77 uczniowie klas 1, 2 i 3 przez kilka godzin wykonywali na boisku laurkę dla swojej szkoły.

W tym roku Szkoła Podstawowa nr 77 im. 15. Pułku Ułanów Poznańskich przy ul. Dmowskiego kończy 50 lat. Z tej okazji w sobotę dzieci z klas pierwszych, drugich i trzecich wykonywały na boisku wielką laurkę dla szkoły. W ten sposób uczniowie odrobili też 2 maja.

"Siedemdziesiątka siódemka" swoje półwiecze będzie obchodzić na początku listopada. Jednak już teraz szkoła zwraca się z prośbą do rodziców, absolwentów i mieszkańców o nadsyłanie archiwalnych zdjęć i wspomnień związanych z latami, spędzonymi w murach SP77.

Zdjęcia, wspomnienia i inne materiały można nadsyłać drogą e-mailową: s_p77@o2.pl lub przynosić do biblioteki szkolnej. Organizatorzy chcą tylko wypożyczyć otrzymane materiały na czas obchodów 50-lecia szkoły i deklarują, że zostaną one zwrócone właścicielom po zakończeniu jubileuszu.


Komentarze (2)

16-09-2012 21:47:33
greenagrest
Ile ja mam wspomnień z mojej ukochanej szkoły :)
16-09-2012 15:46:57
Hania
Pieknie ! Brawo dzieci/uczniowe Szkoly Podstawowej Nr 77 !
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

maj

do 19-05-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Meble Polska" - targi mebli
"Home Decor" - targi dekoracji i wnętrz

19

maj

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
90-lecie Parafii Michała Archanioła - msza św., prelekcja ks. Bernarda Kołodzieja, historyka Wydziału Teologicznego UAM o historii parafii

20

maj

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Otwarcie wystawy filatelistycznej "Droga Karola Wojtyły do Watykanu" ze zbiorów Tadeusza Stańczyka

22

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festyn rodzinny "Bądźmy razem"

24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: