Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Uczniowie SP77 jeżdżą na nartach, opiekują się psami, a także pasjonują Londynem - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Uczniowie SP77 jeżdżą na nartach, opiekują się psami, a także pasjonują Londynem
05-03-2012 00:48   Janusz Ludwiczak
O swoich pasjach i zainteresowaniach opowiadali w sobotę swoim kolegom i koleżankom uczniowie Szkoły Podstawowej nr 77. Jak się okazuje dzieci mają różne pasje od narciarstwa po zamiłowanie do Londynu.

W sobotę uczniowie Szkoły Podstawowej nr 77 odrabiali naukę za piątek, 4 maja. Tego dnia odbywały się nie tylko zajęcia lekcyjne. W ramach akcji "Szkoła z pasją" uczniowie pochwalili się kolegom i koleżankom swoimi zainteresowaniami i hobby.

W SP77 jedni lubią kopać w piłkę nożną, inni grają na gitarze lub śpiewają. Są też uczennice, które umieją szydełkować na drutach, uprawiają narciarstwo lub przyciąga ich Londyn.

Wpisaliśmy się w projekt Ministerstwa Edukacji Narodowej "Szkoła z pasją". Uważamy, że jest to bardzo słuszna idea. Nasi uczniowie mogli zaprezentować swoje pasje i zainteresowania. Ma to swoje dobre strony. Dzieci, które nie były dotąd uważane za dobrych uczniów objawiły nietypowe pasje. Po za tym dzięki tej akcji uczniowie uczą się wystąpień publicznych. Pokazując swoje pasje zachęcają swoich kolegów, by nie siedzieli tylko na kanapie przed telewizorem, ale również rozszerzali swoje zainteresowania - powiedziała Anna Kończak, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 77 przy ul. Dmowskiego 50.

W szkole działają kółka zainteresowań. Jest kółko plastyczne, uczniowie zdobyli dużo nagród na konkursach plastycznych. Działają również: zespół teatralny, kółko informatyczne i świetnie rozwinięte sekcje sportowe. Dzieci u nas na pewno się nie nudzą. Pasjonatów mamy również wśród nauczycieli. Nauczyciel historii pisze książki, a nauczyciel religii wyplata koszyki - dodaje Anna Kończak, dyrektor SP77.

Lubię bardzo sporty zimowe. Na nartach jeżdżę co roku w górach, a także w zimie na Malcie. Jazda na nartach jest szybka. Moja pasja narciarstwem zaczęła się od momentu, kiedy mama zabrała mnie do Szklarskiej Poręby. W tym roku zaczęłam się uczyć jeździć na snowboardzie - przekonuje Karolina Stachowiak, uczennica klasy 5a.

Już w czwartej klasie zaczęłam uwielbiać język angielski. Pociąga mnie Londyn. W te wakacje planuję pojechać do Londynu. Zainspirowały mnie zdjęcia przedstawiające to miasto - tłumaczy Natalia z klasy 6a.

Lubię opiekować się zwierzętami. Jak zrobi się cieplej zamierzam z tatą jeździć do schroniska, pomagać i zajmować się psami. Mam zamiar być wolontariuszem w Fundacji "Mały piesek Zuzi" - objaśnia Wiktoria Kluczyńska, z klasy 5.


Komentarze (1)

14-03-2012 19:59:00
Mania ♥
haha . :3 Londyn górą . ♥
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: