Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dno basenu w Parku Kasprowicza zamieni się we wrotkarnię i salę kinową - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dno basenu w Parku Kasprowicza zamieni się we wrotkarnię i salę kinową
01-07-2017 01:41   Janusz Ludwiczak
Jak już informowaliśmy w tym roku nieczynna jest pływalnia letnia w Parku Kasprowicza. W niedzielę dno dużego basenu zamieni się we wrotkarską arenę, gdzie rozegrane zostaną zawody rolkowych torów przeszkód dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Z kolei w połowie lipca basen kąpieliska zamieni się w salę kinową.

W niedzielę na terenie pływalni letniej w Parku Kasprowicza odbędzie się Poznań Bladecross Challenge.

Poznań Bladecross Challenge, czyli zawody rolkowych torów przeszkód dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Tor przeszkód będzie skonstruowany na dnie 50-metrowego pustego basenu. Dodatkowo Piotrek PC Combrzyński zaprezentuje pokaz jazdy agresywnej – zapowiada Adam Trombala.

Zawody rozgrywane będą w czterech kategoriach: dla dzieci w wieku 6-8, 9-11 oraz 12-15 lat a także młodzieży od lat 16 i dorosłych. Początek imprezy o godz. 18:00. Dwie godziny później zaplanowano finały.

Z kolei 15 lipca basen pływalni w Parku Kasprowicza zamieni się w salę kinową.

Szykujemy dla Was wyjątkowe wydarzenie. W połowie lipca zaczynamy cykl Kinoogród - to już trzecia edycja, Przygotowaliśmy repertuar składający się z filmów muzycznych. Kąpielisko letnie w Parku Kasprowicza czeka w tym roku gruntowny remont. Zanim zaczną się prace budowlane zapraszamy Was do wspólnego seansu – zaprasza Klaudia Lewczuk ze Stowarzyszenia Kolektyw Kąpielisko.

15 lipca o godz. 21:30 zaprezentowany zostanie film "Berlin Calling" (reż. Hannes Stöhr). Na to wydarzenie również wstęp jest bezpłatny.


Komentarze (2)

01-07-2017 20:42:03
Tomek
A kiedy ten remont? W stycznie, żeby beton lepiej związał?
01-07-2017 09:24:01
x
No to mam odpowiedź.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

17

cze

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: