Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dziękujemy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dziękujemy
20-08-2015 00:48   Janusz Ludwiczak
Otrzymaliśmy od Państwa wiele życzeń zarówno mailowo, telefonicznie, jak i na facebooku, za które bardzo dziękujemy.

Szanowna Redakcjo!
Winszuję i jestem pełen podziwu. Te twarde dane mówią wszystko same za siebie. 10 lat istnienia portalu lazarz.pl jest dowodem, że praca oddolna robiona na solidnych fundamentach przynieść musi znakomite efekty. Jubileusz wygląda doskonale.
Ne tylko mieszkańcy św. Łazarza, ale i cała społeczność poznańska powinna być wdzięczna Państwu za to dzieło.
Informacje tutaj zawarte są też obrazem życia mieszkańców, bardzo ważne źródło dla współczesnych i potomnych, którzy interesują się Poznaniem. Liczba chociażby odsłon przy takiej konkurencji w świecie multimediów robi również imponujące wrażenie. Różne akcje i imprezy, które wydarzyły się z udziałem portalu wyszły wzorowo.
Jako historyk nie mogę się powstrzymać od przypomnienia tak chwalebnej pracy organicznej w Poznańskiem w XIX w. Wówczas w zupełnie innych warunkach Polacy musieli się przeciwstawić germanizacji. Orężem była praca u podstaw, wrażliwość na krzywdę rodaków i właśnie "pióro". Myślę, że Szanowna Redakcja wypełnia w dzisiejszych warunkach także bardzo ważną misję - jest "uchem i okiem" spraw lokalnych pisząc i działając w kierunku ulepszenia tego pięknego poznańskiego fyrtla.
Nie przypadkowo jest tutaj ulica abp. Floriana Stablewskiego, który słusznie uważany jest za propagatora pracy społecznej.
Życzę dalszych owocnych lat pracy dla społeczności św. Łazarza i naszego Miasta. Z wyrazami szacunku,
Mateusz Hurysz,
mieszkaniec Grunwaldu Południe


Gratuluję! Tak trzymać. Konkretnie i pomocnie na codzień.
Mirosława


Z okazji istnienia portalu LAZARZ.PL pragnę złożyć serdeczne gratulacje. Poznański Portal Dzielnicowy to inicjatywa miastotwórcza, zbliżająca do siebie lokalną społeczność i zawsze aktualne źródło informacji, o tym co najważniejsze, bo dotykające człowieka w najbliższym otoczeniu jego domu, czy pracy. 10 lat portalu to historia pełna emocji i pasji, teksty przygotowywane z najwyższym zaangażowaniem i dziennikarską starannością.
W imieniu Centrum Prasowego Międzynarodowych Targów Poznańskim, którym dzielnica Łazarz nie jest obojętna, serdecznie dziękuję za pracę włożoną w tworzeniu portalu i codzienne współtworzenie historii Poznania. Życzę stale powiększającego się grona czytelników i kolejnych lat owocnej pracy.
Karolina Nawrot
Centrum Prasowe Międzynarodowych Targów Poznańskich


Gratulujemy wytrwałości, dobrej poznańskiej solidności, trzymania ręki na "pulsie łazarskim" oraz życzymy dalszych wieeeeeeeeeeeeeelu lat równie ciekawych materiałów na portalu.
Elżbieta Hawliczek,
Przedszkole nr 32 "Świerszczykowe Nutki"


Z okazji 10-lecia działalności poczytnego portalu lazarz.pl pragniemy złożyć Panu serdeczne gratulacje w imieniu własnym oraz całego zespołu ZTM Poznań.
Swoją codzienną, sumienną pracą służy Pan mieszkańcom Poznania, w szczególności Łazarza, informując o istotnych dla naszej społeczności sprawach.
Dziesięć lat funkcjonowania na dynamicznym rynku mediów to jubileusz skłaniający do refleksji i podsumowania dotychczasowych sukcesów, ale jednocześnie to znakomita okazja do wytyczenia śmiałych planów na kolejne lata.
Dlatego życzymy Panu wytrwałości oraz szerokich perspektyw rozwoju, ale przede wszystkim - coraz większej liczby Czytelników portalu lazarz.pl.
Agnieszka Smogulecka, Bartosz Trzebiatowski
Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu
Dział Komunikacji Społecznej


Gratuluję wytrwałości, cierpliwości, dociekliwości i życzę wszystkiego najlepszego.
Maria Łazarz
Przewodnicząca Zarządu Rady Osiedla Św. Łazarz


Szczerze gratuluje jubileuszu i dorobku 10 lat pracy panie Januszu ! Wiele pracy włożone w to abyśmy mieli co czytać o nowościach na Łazarzu, o jego rożnych stronach i tych dobrych i tych złych. Niezliczone kilometry, które redaktor przeszedł po naszej dzielnicy zaowocowały w super fotoreportażach i lekcjach historii naszego fyrtla. A było co czytać, oj było. Dzięki formie działania pańskiej stronki mogłam rozwiązać kilka nie cierpiących zwłoki problemów z "naszego podwórka" i za to jestem wdzięczna. Uczę się na nowo mojego Łazarza i dziękuje, ze pomaga mi w tym Lazarz.pl. Jeszcze raz gratuluje i życzę powodzenia na przyszłość! :)
Hania


Gratulacje ! I dalszych sukcesów na kolejne Jubileusze!!!
Ryszard Podlewski


Gratulacje!!!! I licze na dalsze rzetelne informacje. Życzę samych sukcesów na kolejne dziesiątki lat. Połamania........rysika? W każdym razie powodzenia
Beata Jackowiak


Gratulacje i życzymy kolejnych tysięcy tekstów o inspirującym Łazarzu!
Międzynarodowe Targi Poznańskie


Niewiele portali potrafi utrzymać wysoki poziom tak długo. Brawo!
Zenon Kubiak


Gratuluję, Januszu! Łazarz bez Ciebie nie byłby taki sam!
Beata Rączkowska


Gratulacje !!!! No.. to jeszcze trochę i będzie pełnoletni
Krzysztof Ludwiczak


Gratulacje i kolejnych długich lat dla portalu lazarz.pl
Bartosz Kaj


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
05

paź

16:00
Muzułmańskie Centrum Kulturalno-Oświatowe ul. Biedrzyckiego 13
Warsztaty międzykulturowe w Muzułmańskim Centrum Kulturalno -Oświatowym

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com (liczba miejsc ograniczona

06

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Nadciśnienie- wykład prozdrowotny Barbary Krystkiewicz (dietetyka klinicznego)

07

paź

do 09-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA: Poznań Game Arena - targi gier, multimediów i rozrywki

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Bezpłatne warsztaty gliniarskie dla dzieci i nie tylko
Obowiązują zapisy: zapisy.klubkrag@gmail.com

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: