Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dzieci stworzyły makietę Łazarza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dzieci stworzyły makietę Łazarza
02-06-2015 01:18   Janusz Ludwiczak
W ramach warsztatów "Wolno dzieciom" najmłodsi zbudowali wielkoformatową makietę Łazarza z materiałów recyklingowych. Dzieci mogły nauczyć się także chodzić na szczudłach i stworzyć własną kompozycję smakową ze świeżo wyciskanych soków.

Na makiecie, którą przygotowały nie mogło zabraknąć głównej ulicy Łazarza - Głogowskiej, a także Rynku Łazarskiego i Parku Kasprowicza, w którym najmłodsi zaprojektowali cyrk. W Ogrodzie Łazarz przy Potockiej umieścili jezioro, gdyż jak zaznaczyli brakuje w tym miejscu wodnego oczka. Na makiecie Łazarza pojawiła się również ogromna zjeżdżalnia z piaskownicą i fińskie domy.

W ramach warsztatów "Wolno dzieciom", które przygotował Generator Malta dzieci uczyły się również chodzić na szczudłach, a także tworzyli nowe owocowe eksperymenty smakowe. Ze świeżo wyciskanych owoców powstały soki: gruszkowo-ananasowo-liminkowy, bananowo-granatowo-pomarańczowy czy arbuzowo-miętowy.

W czerwcu w Ogrodzie Łazarz odbędzie się wiele wydarzeń. Będzie można m. in. obejrzeć seans filmowy na świeżym powietrzu.

W ramach Malta Festival planujemy kino plenerowe. W Ogrodzie Łazarz wyświetlony zostanie film "Xenia". Planujemy również różne koncerty, a także spektakl "Obsesja", który zaprezentuje Teatr Remus z Warszawy - zapowiada Agnieszka Różyńska z Fundacji Malta.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024
►więcej: www.34dni.lazarz.pl

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

17

cze

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

19

cze

17:00
Urząd Miasta Poznania pl. Kolegiacki 17
1. sesja (inauguracyjna) Rady Osiedla Św.Łazarz
►porządek obrad

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: