Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od przedszkola do... Parku Wilsona - ponad 500 dzieci na Łazarskim Festiwalu Piosenki Przedszkolnej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od przedszkola do... Parku Wilsona - ponad 500 dzieci na Łazarskim Festiwalu Piosenki Przedszkolnej
30-05-2015 00:29   Janusz Ludwiczak
Prawie pół tysiąca dzieci wzięło udział w Łazarskim Festiwalu Piosenki Przedszkolnej "Magnolia", który odbył się w piątkowe przedpołudnie w Muszli Koncertowej, w Parku Wilsona.

Już po raz piąty odbył się Łazarski Festiwal Piosenki Przedszkolnej "Magnolia", tym razem był znacznie większy, gdyż w muzycznym plebiscycie wzięły udział praktycznie wszystkie łazarskie przedszkola - nr 25, 32, 39, 44, 48, 51, 90 oraz Niepubliczne Przedszkole "W kasztanowym parku", które znajdowało się niegdyś w rejonie ulic Grunwaldzkiej i Ułańskiej.

W tym roku postanowiliśmy zrobić to na skalę dzielnicową, zaprosiliśmy wszystkie łazarskie przedszkola. Na scenie występują najstarsze grupy, czyli pięcio i sześciolatki. Przedszkolaki prezentują jedną, najbardziej ulubioną piosenkę. Nie narzucaliśmy tematu, choć w zeszłym roku piosenki miały dotyczyć sportu, a wcześniej zdrowego żywienia. Wszyscy uczestnicy są zwycięzcami, nie mam tutaj pierwszego miejsca. Jest to festiwal radości - powiedziała Klaudia Sobecka-Szcześniak, dyrektor Przedszkola nr 51, które otrzymało nieformalną nazwę "Magnolia".


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: