Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dyrektor ZDM odchodzi na emeryturę. Jarosław Pucek pokieruje ZKZL tylko do piątku - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dyrektor ZDM odchodzi na emeryturę. Jarosław Pucek pokieruje ZKZL tylko do piątku
09-04-2015 00:25   Janusz Ludwiczak
Jacek Szukała, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich przeszedł na emeryturę. W piątek ostatni dzień prezesem ZKZL będzie Jarosław Pucek.

Kolejne roszady w magistracie. Dyrektorem ZDM przestał być Jacek Szukała.

Dyrektor Zarządu Dróg Miejskich w Poznaniu oraz dyrektor Zakładu Robót Drogowych w Poznaniu ostatni dzień pracowali na swoich stanowiskach. Jacek Szukała i Florian Kowalski osiągnęli wiek emerytalny i zakończyli pracę w swoich jednostkach. Do czasu przeprowadzenia procedury konkursowej funkcję dyrektorów obu jednostek będą pełnić dotychczasowi zastępcy obu dyrektorów - informuje Paweł Marciniak, rzecznik prasowy Urzędu Miasta i Prezydenta Poznania.

Z kolei Rada Nadzorca Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych podjęła decyzję, że Jarosław Pucek będzie prezesem spółki tylko do piątku, mimo iż stanowisko to miał pełnić do końca miesiąca.

Przypomnijmy. Rada Nadzorcza spółki ZKZL zdecydowała o powołaniu na stanowisko prezesa Pawła Augustyna, od 2006 roku dyrektora zarządzającego w polskim oddziale hiszpańskiej firmy Restaura. Jego kandydatura została wyłoniona w procedurze konkursowej. Dotychczasowemu prezesowi Jarosławowi Puckowi Rada Nadzorcza ZKZL zaproponowało stanowisko wiceprezesa, ten jednak odmówił złożonej propozycji.

Jarosław Pucek kierował ZKZL od 2009 roku. Poprzednio pracował jako koordynator zespołu prawnego w Poznańskim Towarzystwie Budownictwa Społecznego, a następnie jako dyrektor ds. organizacyjno-prawnych w MPGM oraz w Spółdzielni Pracy Uniwersum na stanowisku główny specjalista ds. obsługi prawnej. Jest absolwentem prawa na UAM.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024
►więcej: www.34dni.lazarz.pl

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

17

cze

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

19

cze

17:00
Urząd Miasta Poznania pl. Kolegiacki 17
1. sesja (inauguracyjna) Rady Osiedla Św.Łazarz
►porządek obrad

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: