Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Koło Przyjaciół Radia Maryja powstało w MBB. Zbierano podpisy poparcia dla telewizji Trwam - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Koło Przyjaciół Radia Maryja powstało w MBB. Zbierano podpisy poparcia dla telewizji Trwam
30-01-2012 01:54   Janusz Ludwiczak
W Parafii Matki Boskiej Bolesnej reaktywowane zostało Koło Przyjaciół Radia Maryja. W niedzielę po mszach świętych zbierane były podpisy pod protestem do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w obronie telewizji Trwam.

Koło Przyjaciół Radia Maryja działo w Parafii Matki Boskiej Bolesnej w latach 90. Po kilkuletniej przerwie zostało reaktywowane.

W niedzielę po mszach świętych zbierane były podpisy pod protestem do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w obronie telewizji Trwam.

Zebraliśmy do tej pory ok. stu podpisów. Podpisy odeślemy do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, a kopie do Radia Maryja. Reaktywowaliśmy Koło Przyjaciół Radia Maryja bo uważaliśmy, że trzeba pomóc ojczyźnie i Radiu Maryja. Uważamy, że telewizja Trwam jest dyskryminowana, bo Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nie chce dać miejsca na multipleksie. Inne telewizje mają swoje miejsce, a telewizja Trwam nie ma, nie rozumiemy tego - powiedziała Łucja Kaźmierczak z Koła Przyjaciół Radia Maryja przy Parafii Matki Boskiej Bolesnej.

Spotkania Koła Przyjaciół Radia Maryja Parafii Matki Boskiej Bolesnej odbywać będą się w ostatnią sobotę miesiąca. W łazarskich parafiach Koło Przyjaciół Radia Maryja działa jeszcze w kościele Michała Archanioła przy ul. Stolarskiej.


Komentarze (9)

16-12-2013 08:29:18
Nikola
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica. Módlmy się i wierzmy w ewangelię bo koniec już bliski. Każdy stanie przed Panem Bogiem i co wtedy ?
17-02-2012 10:46:10
w
Ło Matko, po co znowu te durne wypowiedzi! Jak spotkasz taką babcię na ulicy to jej powiesz prosto w oczy, że jedyne co można dobrego o niej powiedzieć, to to, że niedługo wykopyrtnie? Tylko dlatego, że ma inny światopogląd od Ciebie? A swojej matce byś tak powiedział? Celowo nie poruszam kwestii merytorycznych.. na dyskusje i spory, a nawet walki będzie czas, ale najpierw trzeba znaleźć pod nie grunt w postaci poszanowania godności drugiego człowieka przynajmniej.
16-02-2012 23:23:02
antymoher
Prawda? W radiu Rydzyka? Zwykłe brednie podlane nacjonalistyczno- fundamentalistycznym sosem. Albo mówiąc prościej zaściankowy katolicyzm walczący. Polska jest wystarczająco nieszczęsliwym krajem, by jeszcze promować ziejącą nienawiścią do wszystkiego co inne sektę. Swoją drogą ile trzeba mieć w sobie lęku przed światem i jak ciasny umysł, by odbierać to co tam głoszą za rzeczywistość.
16-02-2012 13:33:38
Polska Walcząca
Prawda ukazywana w tej stacji kole w oczy po+lszewikom
31-01-2012 12:50:22
antymoher
Wychodzi szydło z worka, kler się radykalizuje. Do tej pory w parafii trzymali się w miarę daleko od rydzykowych oszołomów, teraz udowadniają, że wszyscy duchowni są po jednych pieniądzach. Naszych pieniądzach. Na szczęscie patrząc na przeciętny wiek radiosłuchaczy rydzyjka, długo już nie pociągną. I to jedyne co dobrego można powiedzieć o tym ruchu.
31-01-2012 06:22:07
Negatyw
Dziwne, źe kościól wspiera działanie sekt...
30-01-2012 21:24:28
kaśka
@morlock: Pewnie, że ks. proboszcz nie powinien bratać się z PiS. Kościół nie powinien mieszać się w politykę.
30-01-2012 19:29:25
morlock
O! Kolejny przeciwnik okrągłych kościołów :-).Na meczach pewnie przeszkadzają Ci kibole tak jak "na Popiełuszce" obecność KGP i brak stoisk z grilowaną baraniną , browarem? A że DJ proboszcz MBB brata się z PiS-em to już w ogóle skandal! Jeśli przeszkadza Ci zbieranie podpisów pod petycją to faktycznie zmień parafię, najlepiej na jakąś północnokoreańską.
30-01-2012 14:07:40
Jerzy
O nie! Zmieniam parafię. Klub Gazety Polskiej pojawia się na Popiełuszce, radna PiS robi dyżury, teraz powstaje Koło Przyjaciół Radia Maryja. Brakuje jeszcze tylko transmisji w tv TRWAM z tego kościoła.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
07

lut

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Rok Wodnego Królika - nowy rok chiński" - spotkanie z astrologiem Jackiem Krygiem
Zaprasza Stowarzyszenie Radiestetów im. Czesława Spychalskiego

09

lut

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"4 Oblicza Miłości" - Spotkanie 2: Miłość erotyczna - o silnym podłożu zmysłowym, przeżywana w ciele

10

lut

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Taka miłość w sam raz" - Walentynkowe Show słowno-muzyczne w wykonaniu Mojego Teatru
wstęp wolny

14

lut

18:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W Kręgu miłości" - Wieczór poetycko muzyczny. Wiersze Izabeli Kamili Zioła przy akompaniamencie Tomka Batańczuka
wstęp wolny

16

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Tłusty czwartek" - występ zespołu REMIS
- Wieczorek taneczny i spotkanie Klubu Seniora Bamberka
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: