Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Poznańscy prawosławni zorganizowali zbiórkę darów dla Ukraińców z Chersonia - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Poznańscy prawosławni zorganizowali zbiórkę darów dla Ukraińców z Chersonia
17-07-2023 01:11   Janusz Ludwiczak
Żywność, środki czystości, chemię, koce i kołdry, śpiwory i inne artykuły pierwszej potrzeby zebrali wierni z parafii prawosławnej przy ul. Marcelińskiej. Dary zostały przetransportowane dla mieszkańców Chersonia na Ukrainie.

– Parafia Prawosławna św. Mikołaja w Poznaniu przy współpracy Prawosławnego Metropolitalnego Ośrodka Miłosierdzia w Warszawie ELEOS zorganizowała zbiórkę do miasta Chersoń. Z błogosławieństwa Jego Ekscelencji Atanazego Biskupa Łódzkiego i Poznańskiego w cerkwi poznańskiej przez dwa tygodnie prowadzona była zbiórka na ten cel. Zebrano żywność, środki czystości, chemię, zakupiono koce, śpiwory i kołdry oraz sprzęt ogrodniczy – informuje ks. mitrat Sławomir Kondratiuk, proboszcz Parafii Prawosławnej św. Mikołaja przy ul. Marcelińskiej 20.

Dary zostały przewiezione busem dla cerkwi Prawosławnej w Chersoniu i następnie przekazane obywatelom Ukrainy, którzy od ponad 500 dni zmagają się z wojną.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

22

kwi

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

23

kwi

do 25-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Energetyki
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
"Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarn

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: