Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W marcu odbędą się wybory do rady osiedla - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W marcu odbędą się wybory do rady osiedla
11-01-2023 07:44   Janusz Ludwiczak
19 marca na Grunwaldzie odbędą się wybory osiedlowe.

Wybory do Rady Osiedla Grunwald Północ odbędą się w wyniku wygaśnięcia mandatów – rezygnacji kilku radnych.

– Wskutek wygaśnięcia mandatów części członków Rady Osiedla Grunwald Północ i braku możliwości ich obsadzenia skład Rady zmniejszył się poniżej połowy ustawowego składu. Ponowne wybory zarządza się w następnym roku kalendarzowym, w dzień ustawowo wolny od pracy, przypadający w marcu. Kadencja Rady Osiedla Grunwald Północ, wybranej w ponownych wyborach, upływa z dniem zakończenia kadencji rad osiedli wybranych w wyborach, które odbyły się 24 marca 2019 r. – czytamy w Zarządzeniu Prezydenta Poznania z 27 grudnia 2022 r.

Wybory do Rady Osiedla Grunwald Północ, które obejmuje obszar w rejonie ulic: Bukowskiej, Szamotulskiej, Marcelińskiej i Bułgarskiej odbędą się 19 marca. Do 17 lutego przyjmowane będą zgłoszenia kandydatów na radnych oraz członków obwodowych komisji wyborczych.

Przypomijmy, że wybory samorządowe zostały przeniesione o pół roku, na wiosnę 2024 roku. Decyzją Rady Miasta Poznania o rok przesunięte zostały też wybory osiedlowe do pozostałych samorządów, w tym do Rady Osiedla Św. Łazarz.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

22

kwi

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

23

kwi

do 25-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Energetyki
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
"Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarn

12

maj

Łazarz
Wybory osiedlowe - wybory do Rady Osiedla Św. Łazarz
w godz. 7:00-21:00

25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: