Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Po 37 latach zmienił się kierownik "Kręgu". Janusza Hellera zastąpił Wojciech Wysocki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Po 37 latach zmienił się kierownik "Kręgu". Janusza Hellera zastąpił Wojciech Wysocki
08-01-2023 01:46   Janusz Ludwiczak
Pod hasłem "Skok w Nowy Rok" seniorzy z klubu "Bamberka" powitali w czwartek w Klubie Osiedlowym "Krąg" 2023 rok. Równocześnie odbyła się inauguracja nowego kierownika, Wojciecha Wysockiego, który zastąpił Janusza Hellera.

Wojciech Wysocki jest już oficjalnie nowym kierownikiem Klubu Osiedlowego "Krąg". Zastąpił on Janusza Hellera, który kierował placówką przez ostatnie 37 lat, a z końcem roku przeszedł na emeryturę.

To nie koniec zmian w "Kręgu". Sekretariatem kieruje teraz Dominika Dobrosielka, która do tej pory kojarzona była z Kabaretem Klub Szyderców Bis.

W czwartek nastąpiła też zmiana na stanowisku dowodzenia w "Bamcerce", podziękowano Mirosławie Dziamskiej za ostatnie lata kierowaniem Klubem Seniora "Bamberka".

Seniorzy podczas wydarzenia "Skok w Nowy Rok" powitali wspólnym toastem i tanecznym krokiem 2023 rok.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

22

kwi

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

23

kwi

do 25-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Energetyki
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
"Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarn

12

maj

Łazarz
Wybory osiedlowe - wybory do Rady Osiedla Św. Łazarz
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: