Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zagrali dla Marianki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zagrali dla Marianki
05-06-2019 05:13   Janusz Ludwiczak
W sobotę na Orliku przy Arenie odbył się turniej piłkarski im. Macieja Zawiei, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz małej Marianki Andrzejczak, która urodziła się z połową serca.

Na leczenie 10-miesięcznej Marianki potrzeba 180 tysięcy złotych na kolejne trzy operacje i rehabilitację.. Dziewczynka urodziła się z wadą serca, działa tylko jedna komora. Z pomocą przyszli organizatorzy kolejnego Turnieju Piłki Nożnej im. Macieja Zawiei, tragicznie zmarłego w wypadku samochodowym 10 lat temu radnego Miasta Poznania (oprócz niego śmierć poniosła również jego żona i półroczny synek).

Turniej podzielony był na dwie kategorie. Oprócz samego widowiska sportowego odbył się również festyn dla najmłodszych, czekała loteria fantowa, mini boisko do piłki nożnej, miasteczko zabaw dla najmłodszych.

– Do wydarzenia przystąpiło 12 drużyn, każda składała się z maksymalnie 12 zawodników. Do walki o finał awansowały 4 zespoły: Łazarz Team, Szczur House Team, Wybrzeżę Klatki Schodowej oraz Imperium Łazarskie. Po zaciętej walcę między Łazarz Team a Szczur House Team, lepsza okazała się drużyna z Łazarza i wywalczyła w ten sposób 3 miejsce. W wielkim finale walka trwała do samego końca, ekipa Wybrzeża Klatki Schodowej uległa dopiero po konkursie rzutów karnych i to ekipa z Imperium Łazarskiego mogła cieszyć się z wygranej w całym turnieju. Najlepszym zawodnikiem turnieju został reprezentant Imperium Łazarskiego Damian Plewa, zaś najlepszym bramkarzem okazał się zawodnik Wybrzeża Klatki Schodowej Adam Adamski – wyjaśnia Dawid Nawracała, współorganizator Turniej Piłki Nożnej im. Macieja Zawiei "Gramy dla Marianki".

Podczas wydarzenia udało się zebrać 3 tysiące złotych.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: