Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Faceci od kuchni" wystąpią na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Faceci od kuchni" wystąpią na Targach
20-07-2017 00:21   Janusz Ludwiczak
Komedię z Jeanem Reno w roli głównej będzie można obejrzeć podczas czwartkowego plenerowego kina w ogrodzie na Targach.

W ramach akcji "Lato na Targach" w każdy czwartek ogród pomiędzy pawilonami 15, 14, 1 i 2 zamienia się w salę kinową. O godz. 21:30 będzie można obejrzeć film "Faceci od kuchni", który opowiada o uznanym w całym Paryżu mistrzu kuchni, który cierpi na brak weny kulinarnej. Choć prowadzona przez niego restauracja jest niczym Luwr wśród muzeów, a goście z wielotygodniowym wyprzedzeniem muszą oczekiwać na stolik, Alexandre Lagarde (w roli tej wystąpił Jean Reno) wpada w nie lada tarapaty. Nowy właściciel restauracji planuje zastąpić dotychczasowe menu rewolucyjną, znacznie tańszą kuchnią molekularną. Na miejsce Alexandra czyha niejeden młody kucharz, a on sam stoi przed bardzo trudnym wyborem. Albo dostosuje się do nowych zasad, albo zawalczy o to, co najbardziej kocha. Na szczęście na jego drodze stanie niesforny, ale bardzo zdolny Jacky Bonnot - człowiek, który potrafi ugotować wszystko.

Początek seansu o godz. 21:30. W ramach kina letniego działać będzie polowa restauracja, w której widzowie będą mogli zakupić pizzę, burgery, żeberka czy zimne napoje.

Po seansie zaplanowano dyskotekę. Muzykę na żywo zapewni DJ NAN.

Kino letnie na Targach działać będzie w każdy czwartek o godz. 21:30 do końca wakacji. W kolejnych tygodniach będzie można zobaczyć filmy o tematyce kulinarnej, takie jak: "Smak curry" (27 lipca), "Podróż na sto stóp" (3 sierpnia), "Przepis na miłość" (10 sierpnia), "Niebo w gębie" (17 sierpnia) czy "Kwiat wiśni i czerwona fasola" (24 sierpnia).

Z kolei w sobotę Targi zapraszają najmłodszych na spotkania z bohaterami książek - Heksią i Reksiem. W programie również zajęcia plastyczne, nauka gwary poznańskiej, rozwiązywanie matematycznych łamigłówek oraz zabawy w poszukiwanie poszukiwanie dinozaurów i ogrodnicze eksperymenty. Organizatorzy przygotowali również wiele atrakcji związanych z ciekawą liczbą, a to ze względu na przypadający 22 lipca dzień aproksymacji liczby PI.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024
►więcej: www.34dni.lazarz.pl

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

17

cze

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

19

cze

17:00
Urząd Miasta Poznania pl. Kolegiacki 17
1. sesja (inauguracyjna) Rady Osiedla Św.Łazarz
►porządek obrad

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: