Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Trumny, nagrobki, karawany, podgrzewane ławki, ornaty z polaru... – to wszystko na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Trumny, nagrobki, karawany, podgrzewane ławki, ornaty z polaru... – to wszystko na Targach
18-11-2016 00:26   Janusz Ludwiczak
Ornat z polaru, elektryczny karawan czy kalendarz z nagimi modelkami na tle trumien – to nowości prezentowane na MTP, na których odbywają się targi Sakralia, pogrzebowe oraz kamieniarskie.

Na Targach Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów "Sakralia", które odbywają się już po raz siódmy można zobaczyć m.in. wierną replikę Całunu Turyńskiego, wykonaną metodą komputerowo-fotograficzną w skali 1:1 przez profesora Aldo Guareschiego w Turynie. Wystawcy prezentują również szaty, naczynia i sprzęty liturgiczne, wina mszalne, hostie, konfesjonały, podgrzewane ławki kościelne, organy, sprzęt nagłaśniający i multimedialny... czyli jednym słowem wszystko czego potrzebują księża i wspólnoty parafialne.

W sąsiednim pawilonie 5a odbywają się Targi Funeralne "Memento Poznań". Producenci, dystrybutorzy i przedsiębiorcy prezentują nowe rozwiązania technologiczne oraz światowe trendy w branży pogrzebowej. Zwiedzający mogą zobaczyć nie tylko trumny, urny i karawany, ale również akcesoria pogrzebowe, elementy wyposażenia kaplic i cmentarzy. Wśród nowości jest światowa premiera elektrycznego karawanu Melexa. Można zobaczyć również premierę kalendarza na 2017 rok z nagimi modelkami na tle... trumien.

Targom sakralnym i pogrzebowym towarzyszą Targi Branży Kamieniarskiej "Stone" oraz Tagi Branży Szklarskiej "Glass".


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

maj

do 19-05-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Meble Polska" - targi mebli
"Home Decor" - targi dekoracji i wnętrz

19

maj

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
90-lecie Parafii Michała Archanioła - msza św., prelekcja ks. Bernarda Kołodzieja, historyka Wydziału Teologicznego UAM o historii parafii

20

maj

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Otwarcie wystawy filatelistycznej "Droga Karola Wojtyły do Watykanu" ze zbiorów Tadeusza Stańczyka

22

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festyn rodzinny "Bądźmy razem"

24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: