Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Łazarski Turniej Piłki Ręcznej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Łazarski Turniej Piłki Ręcznej
01-06-2016 01:18   redakcja, Szkoła Podstawowa nr 77
Już po raz dwunasty uczniowie z czterech szkół podstawowych zmierzyli się w Łazarskim Turnieju Piłki Ręcznej. Najlepszymi szczypiornistami okazali się zawodnicy reprezentujący Szkołę Podstawową nr 77.

W ubiegły poniedziałek, 23 maja na boisku Szkoły Podstawowej nr 77 przy zbiegu ulic Dmowskiego i Hetmańskiej odbył się XII Łazarski Turniej Piłki Ręcznej.

Najlepszymi łazarskimi szczypiornistami okazali się gospodarcze. Drugie miejsce w turnieju zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 9, trzecie uczniowie "Dziewiątki". Po za podium uplasowała się drużyna z SP26.

Tytuł „Króla Strzelców” zdobył Jakub Jagiełko z klasy 6c. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez dyrekcję Szkoły Podstawowej nr 77, Radę Rodziców i Radę Osiedla Św. Łazarz.


Komentarze (1)

02-06-2016 12:37:21
Adam
Kiedyś, za czasów, których nie pamiętają najstarsi, w tym miejscu było boisko piaskowe do piłki nożnej. Po deszczu tworzyła się na nim ogromna kałuża, a naprzeciw siebie stawali uczniowie SP 77 oraz ś.p. SP 97 rzucając w kałuże kamieniami, patykami etc., aby ochlapać przeciwników. Oczywiście to się nie udawało. Przynajmniej do momentu, aż zaczynało brakować amunicji. Wówczas trzeba było wejść do kałuży po leżący kij lub cokolwiek innego. W tym momencie z reguły okazywało się, że jednak ktoś z przeciwników ma czym rzucić, a delikwent próbujący wyłowić amunicję był mokry od stóp do głów. Taki mokry musiał oczywiście iść na lekcje :-)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: