Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Śniadanie z... Profesorem Balcerowiczem - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Śniadanie z... Profesorem Balcerowiczem
20-03-2009 16:12   Janusz Ludwiczak
Młodzież z II Liceum Ogólnokształcącego w ramach spotkań z cyklu "Śniadanie w Dwójce" spotkała się z Profesorem Leszkiem Balcerowiczem.

W czwartek uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej mieszczącego się przy ulicy Matejki 8/10 w ramach cyklicznych spotkań z ciekawymi gośćmi spotkali się tym razem z Profesorem Leszkiem Balcerowiczem.

Podczas "Śniadania w Dwójce" młodzież poruszyła oczywiście temat kryzysy gospodarczego. Profesor Leszek Balcerowicz wyjaśnił "Dwójkowiczom" następstwa obecnej sytuacji ekonomicznej, a także zapewnił, że obecny kryzys gospodarczy to sytuacja przejściowa i potrwa jak szacuje dwa, trzy lata. Sytuacja powinna zmienić się najpóźniej w związku z Euro2012. Według Prof. Balcerowicza kryzys odejdzie sam i nagle. W pewnym momencie społeczeństwo przestanie oszczędzać. Zaproszony gość promował także niedawno powołane przez siebie Forum Obywatelskiego Rozwoju.

"Śniadania w Dwójce" to już tradycja szkoły. Tydzień temu odbyło się spotkanie z Agnieszką Duczmal, a do tej pory w murach "dwójki" pojawili się między innymi Eleni, Andrzej Maleszka czy Krzysztof Zanussi. Na kolejnym "Śniadaniu w Dwójce" pojawić ma się piosenkarka i wokalista Justyna Steczkowska.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (2)

21-03-2009 15:18:20
max
Balcerowicz musi odejść :-))) - powiadał Andrzej Lepper
20-03-2009 20:46:27
xxx
8 lat temu kończyłam dwójkę,już wtedy odbywały się takie spotkania,był u nas m.in.Wojciech Malajkat,Krystyna Feldman i Lech Wałęsa.Fajnie,że jest to kontynuowane ;)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

sie

18:30
Łazarz
44. sesja (budżetowa-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

19

sie

do 20-08-2022
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni z występem artystycznym zespołu DuetWhiteNight i pokazem świetlnym
w godz. 20:00-2:00

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

21

sie

Park Wilsona Muszla Koncertowa
XVI Światowe Spotkania z Kulturą Romską

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: