Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wypadek za wypadkiem:przy targach z udziałem pijanego kierowcy, na Matejki kobieta uwięziona w aucie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wypadek za wypadkiem:przy targach z udziałem pijanego kierowcy, na Matejki kobieta uwięziona w aucie
06-09-2010 19:40   Janusz Ludwiczak
Do poważnego zderzenia dwóch samochodów doszło w niedzielę na ulicy Grunwaldzkiej, przy wejściu na targi. Okazało się, że jeden z kierowców miał 1,7 promila alkoholu we krwi. Natomiast w poniedziałek ok. godz. 10 na skrzyżowaniu ulic Matejki i Berwińskiego w wyniku zderzenia dwóch pojazdów strażacy musieli uwolnić kobietę, która została uwięziona w rozbitym samochodzie.

W niedzielę, krótko przed godz. 10 na ulicy Grunwaldzkiej, przed skrzyżowaniem z Roosevelta doszło do zderzenia samochodu marki Alfa Romeo z taksówką marki Peugeot.

Kierowcy obu pojazdów zostali przewiezieni do szpitala. Po zbadaniu krwi okazało się, że kierowca samochodu marki Alfa Romeo miał 1,7 promila alkoholu we krwi. Utrudnienia w ruchu na ulicy Grunwaldzkiej trwały ponad pół godziny.

Natomiast w poniedziałek ok. godz. 10:30 przy skrzyżowaniu ulic Matejki i Berwińskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowym. Przybyli na miejsce strażacy musieli rozciąć pojazd, w który została uwięziona kobieta. Na szczęście w tym wypadku nikt nie odniósł obrażeń, interwencja służb medycznych nie była konieczna.


R E K L A M A

Fot: Janusz Ludwiczak/archiwum

Komentarze (5)

09-09-2010 10:56:24
Jancio
i co pewnie te wypadki to tez wina ZDM co ?? w koncu to oni nalewaja im do kieliszkow wodki buhahaha - smieje sie z takich cwaniackow jak Slawek ktorzy tylko narzekaja sami nic nie robiac miasto to halas i duzy ruch nie podoba ci sie to spier.....j
07-09-2010 16:57:59
Sławek
[14:26] Slawek: ale ostal sie jako jedyny, czym szczegolnym rozni sie od innych? [14:26] ZDM: ZDM jest świadomy utrudnień jaki sprawia ten lewoskręt, ale według naszej oceny jest bardzo potrzebny.
07-09-2010 15:24:08
REDAKCJA
Zachęcam do nadsyłania informacji i zdjęć na Kontaktową Platformę Czytelników e-mail: 24@lazarz.pl lub mms/sms: 503420675.
07-09-2010 14:55:38
Rafi
Dziś ( 7.09 ) około 13. miał miejsce wypadek na ulicy Głogowskiej przy parku Wilsona. Samochód chciał skręcić w Berwińskiego ( chyba Toyota Yaris ) i został poważnie skasowany przez nadjeżdżający tramwaj od strony Górczyna. Co było dalej, i czy pasażerowie nie ucierpieli, tego nie wiem, bo nie przypatrywałem się długo, śpieszyłem się do domu.
06-09-2010 19:54:56
Sławek
Hasło tegorocznego dnia bez samochodu, organizowanego w ramach w ramach kampanii Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. brzmi: "Mądry transport-lepsze życie". (18września) O tym jak istotna dla poprawy komfortu zamieszkania w mieście jest kwestia zmniejszania hałasu i zanieczyszczenia powietrza będzie nas edukować miasto które: * Zaniedbuje budowę dróg rowerowych * Prowadzi politykę transportową w taki sposób, że wiele osób zmuszonych jest korzystać z auta, dającą efekt w postaci: klepisk, skwerków zamienianych w parkingi i ulic przy których nikt nie chce mieszkać. * Ignoruje najpowszechniejsza pieszą formę komunikacji. Jest ona w odwrocie gdyż zamiast chodników w Poznaniu są PRZECISTNIKI. To jest dopiero kabaret lub szczyt hipokryzji jak kto woli.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

22

kwi

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

23

kwi

do 25-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Energetyki
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
"Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarn

12

maj

Łazarz
Wybory osiedlowe - wybory do Rady Osiedla Św. Łazarz
w godz. 7:00-21:00

25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: