Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kierująca samochodem zawracała na Głogowskiej wprost pod nadjeżdżający tramwaj - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kierująca samochodem zawracała na Głogowskiej wprost pod nadjeżdżający tramwaj
08-02-2010 00:12   Janusz Ludwiczak
W sobotę wieczorem doszło do zderzenia samochodu osobowego z tramwajem linii nr 5 jadącym w kierunku Górczyna. Winnym zdarzenia okazała się kierująca samochód.

Dzięki czujności naszego Czytelnika, Patryka Puziaka na Kontaktową Platofmę Czytelników (24@lazarz.pl) otrzymaliśmy informacje o wypadku do jakiego doszło w sobotni wieczór.

Relacjonuje nasz Czytelnik:
6 lutego o godzinie 19 na głogowskiej na wysokości wypożyczalni płyt dvd (głogowska 101) miał miejsce wypadek, byłem w sumie jego świadkiem. Kobieta wyjechała z pobocza stanęła na jezdni i czekała aż dziecko wsiądzie do samochodu. W tym czasie światła przy liceum nr 8 zapaliły się na zielono dla samochodów i również tramwaj miał zezwolenie na jazdę. Kobieta w samochodzie zamierzała zawrócić i jechać w stronę centrum i wydaje mi się iż nie upewniła się czy coś nie nadjeżdża w tym czy nie nadjeżdża tramwaj (powinna się upewnić jak zamierzała przeciąć torowisko). No i jak widać na zdjęciach, tramwaj nie miał szans na zatrzymanie. - dodaje nasz Czytelnik, Patryk Puziak.

Na miejsce przybyła karetka pogotowania, dwie jednostki straży pożarnej i nadzór ruchu MPK. Przez prawie 40 minut wstrzymany był ruch na ulicy Głogowskiej. Kierująca samochód, wraz z swoim synem opuścili samochód o własnych siłach.


Fot: Patryk Puziak
Zdjęcia przesłane na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675.

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

lis

do 21-12-2025
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Jarmark Świąteczny

04

gru

do 07-12-2025
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Międzynarodowe Zawody Jeździeckie

16

gru

17:00
XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Koncert kolęd i wspólne śpiewanie kolęd
Kiermasz świąteczny
Wstęp wolny

do 18-01-2026
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Polagra Premiery 2026 - Międzynarodowe Targi Rolnicze

03

lut

do 06-02-2026
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Budma - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury
Intermasz - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
Stone - Targi Branży Kamieniarskiej

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: