Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Przejście notorycznie jest zastawione przez zaparkowane samochody" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Przejście notorycznie jest zastawione przez zaparkowane samochody"
16-11-2015 01:29   Janusz Ludwiczak
Kolejny "Mistrz parkowania" - tym razem przy skrzyżowaniu ulic Małeckiego i Gąsiorowskich.

Przejście to notorycznie jest zastawione przez zaparkowane samochody, dodam że samo przejście jest niebezpieczne ponieważ ciężko zauważyc czy cos nadjeżdża z ul. Kolejowej, bo zawsze są zaparkowane samochody obok przejścia lub na przejściu. I jak tu przemieszczać się z małym dzieckiem w wózku bądź za rączkę? – pisze do nas nasza Czytelniczka Anna Maria.

Sygnały o źle parkujących samochodach można zgłaszać do Straży Miejskiej pod numerem telefonu 986 lub przez formularz na stronie internetowej.


Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Fot: Anna Maria
Zdjęcia przesłane przez naszą Internautkę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Mistrz parkowania zablokował chodnik na Chociszewskiego

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (2)

24-11-2015 09:50:37
Maciek
Polecam zgłaszać SM,bo wbrew opiniom,działają dość szybko w tym zakresie. Warto to robić przez formularz na stronie,bo na podany adres email przyjdzie po jakimś czasie informacja z opisem jak przebiegła interwencja.
17-11-2015 16:26:16
Negatyw
Zgłaszać Straży Miejskiej i karać ile się tylko da. Dodatkowo naklejać naklejki na szybie. Niech przez pół godziny zdziera. To nauczy pokory!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
"Poznańskie muzykalia" - koncert z utworami Haliny Frąckowiak

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: