Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Beztroska zabawa na (kruchym) lodzie może zakończyć się tragedią - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Beztroska zabawa na (kruchym) lodzie może zakończyć się tragedią
11-02-2009 22:03   Janusz Ludwiczak
Już w poniedziałek rozpoczną się ferie zimowe, które są czasem laby i wypoczynku od szkolnej nauki. Mimo to już teraz na topniejącym lodzie prosto po zajęciach szkolnych bawią się uczniowie pobliskich szkół. Co prawda staw w Parku Wilsona ma 1,2 metra głębokości, jednak może dojść tutaj do tragedii. O zdarzeniu na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl) poinformował nasz Czytelnik, Karol Kroll.

Dzieciaki z pobliskiej szkoły beztrosko bawią się w parku Wilsona na poznańskim Grunwaldzie, przeskakując z kry na krę. Nikt z przechodzących dorosłych nie reaguje. Na szczęście głębokość zbiornika to tylko 1,20cm. 70 metrów od ów zbiornika jest Komenda Miejska Policji przy ul. Wyspiańskiego. Okres ferii zimowych juz od poniedziałku. - tak napisał do nas w mailu na Kontaktową Platformę Czytelników nasz Czytelnik.

Ferie zimowe rozpoczynają się już w poniedziałek. Co prawda oferty półkolonii przygotowują placówki kulturalne, jednak nie wszystkich na nie stać. Kiedy jesteśmy w pracy nasze pociechy nie powinny pozostawać bez opieki.

Tymczasem kontrole skutym lodem zbiorników wodnych już zapowiedziała Straż Miejska. Czy więc na Łazarzu będzie bezpieczniej? Wszystko zależy także od rodziców, którzy nie pozostawia swoich dzieci samych sobie podczas rozpoczynających się w poniedziałek ferii zimowych, a potrwają one w sumie 16 dni.


R E K L A M A

Zdjęcia otrzymaliśmy na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl) od naszego Czytelnika, Karola Krolla (Poznańskie Stowarzyszenie Aikido Nishio). Dziękujemy

Komentarze (1)

11-02-2009 22:19:03
czytelnik
do nieszczescia jeden krok a co na to rodzice
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

wrz

do 29-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra
Master Baker - konkurs wypieku chleba i bułek
"Taropak" - Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

29

wrz

do 01-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Smaki Regionów

do 30-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva Seniorzy!" - targi senioralne

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Odpust parafialny pod przewodnictwem ks. kan. Waldemara Hanasa – ekonoma Archidiecezji

01

paź

Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Światowy Dzień Serca - rodzinny piknik edukacyjno-zdrowotny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: