Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach już wiosna {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach już wiosna {GALERIA ZDJĘĆ}
27-02-2015 01:07   Janusz Ludwiczak
Zielono i wiosennie zrobiło się na MTP, a to dzięki targom ogrodniczym "Gardenia", na których prezentowane są m.in. dekoracje i akcesoria ogrodowe. Zwiedzający mogą dowiedzieć się w jaki sposób zaplanować sadzenie roślin, grządek warzywnych i drzewek owocowych, by ogród był nie tylko przyjemny dla oka, ale też użyteczny. Na Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu swoją ofertę przedstawiają również szkółki, które prezentują kilkaset drzew, krzewek, kwiatów, bylin, ciekawych, nietypowych i nowych odmian roślin.

Na Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu "Gardenia" swoją ofertę, w tym 250 nowości prezentuje ponad 600 wystawców z Polski, ale także Niemiec, Hiszpanii, Japonii, Francji, Belgii, Czech, Litwy czy Holandii.

Chętni mogą zobaczyć pokazy florystyczne oraz wzbogacić swój ogród podczas kiermaszu ogrodniczego i produktu regionalnego. Uczestnicy seminarium "Miejska Sztuka Ogrodowa" mogą dowiedzieć się o zieleni na terenach rekreacyjnych i sportowych. Zwiedzający będą mogli również spotkać się ze znaną prezenterką i dziennikarką, Mają Popielarską.

Targi "Gardenia" potrwają do 28 lutego. Czwartek i piątek to dni dla profesjonalistów, w sobotę "Gardenia" otwarta będzie dla szerokiej publiczności. Bilety będą kosztować 15 złotych, rodzinne i ulgowe 12 zł.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024
►więcej: www.34dni.lazarz.pl

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

17

cze

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

19

cze

17:00
Urząd Miasta Poznania pl. Kolegiacki 17
1. sesja (inauguracyjna) Rady Osiedla Św.Łazarz
►porządek obrad

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: