Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dominika Barabas zauroczyła słuchaczy na targowej plaży - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dominika Barabas zauroczyła słuchaczy na targowej plaży
15-08-2014 11:32   redakcja, MTP
W jazzowo-bluesowym nastroju rozpoczęliśmy długi weekend na targowej plaży. W czwartkowy wieczór koncert zagrała Dominika Barabas z Zespołem.

Na scenie zabrzmiał blues, jazz i autorskie liryczne ballady. Dominika Barabas to urodzona w Łodzi piosenkarka zaliczana do wykonawców nurtu piosenki literackiej. Wydała debiutancki album "Cień”, który zawiera 12 autorskich kompozycji. Jej wykonania były wielokrotnie nagradzane na konkursach piosenki poetyckiej i aktorskiej.

Wysoka frekwencja oraz pozytywne opinie plażowiczów zadecydowały, że Międzynarodowe Targi Poznańskie postanowiły do końca sierpnia przedłużyć wakacyjną akcję. Nie do 14, a do 31.08. pomiędzy pawilonami 1, 2 i 15 funkcjonować będzie plaża z boiskami do gry w piłkę nożną, siatkówkę na piasku, a także plac zabaw z ogromną piaskownicą. Do tej pory w akcji "Lato na Targach" wzięło udział blisko 6 tysięcy osób.

Najczęściej z przygotowanych atrakcji korzystają dzieci pod opieką mam lub dziadków, rodziny i grupy półkolonijne. Nie brakuje nieco starszych miłośników gier zespołowych, którzy chętnie rezerwują boiska piłkarskie, do siatkówki plażowej, czy gry w bule. Bardzo dużą popularnością wśród amatorów kąpieli słonecznych cieszą się leżaki, a fontanna skutecznie chłodzi rozgrzanych upałem plażowiczów. Z pewnością ciekawy program atrakcji, dogodna lokalizacja w ogrodzie targowym oraz sprzyjająca aura powodują, że zainteresowanie plażą nie spada. W targowym lecie uczestniczą m.in. trenerzy z Akademii Reissa, animatorzy z Miasteczka Dzieci i Soca tots, trenerzy Zico Racing. Regularnie odbywają się wycieczki po targach z niezawodnym Tomaszem Mikszo w roli przewodnika. W lipcu na scenie muzycznej zobaczyliśmy kilku dobrze rokujących poznańskich artystów, były dyskoteki na plaży, odwiedziła nas Poznańska Policja oraz Koło Naukowe BioInicjatywa z Politechniki Poznańskiej. 29 sierpnia Targi zaplanowały wielki finał akcji, któremu towarzyszyć będą liczne atrakcje - więcej informacji już wkrótce.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

wrz

do 01-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Viva Seniorzy! - targi dla seniorów

02

paź

11:30
Łazarz
Spacer po Fest Fyrtel - wycieczka z przewodnikiem, zaprasza Poznańskie Centrum Dziedzictwa
zbiórka: Rynek Łazarski

05

paź

16:00
Muzułmańskie Centrum Kulturalno-Oświatowe ul. Biedrzyckiego 13
Warsztaty międzykulturowe w Muzułmańskim Centrum Kulturalno -Oświatowym

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com (liczba miejsc ograniczona

06

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Nadciśnienie- wykład prozdrowotny Barbary Krystkiewicz (dietetyka klinicznego)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: