Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Bałtyk wyremontowany, autobusy zatrzymują się dalej przy Sheratonie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Bałtyk wyremontowany, autobusy zatrzymują się dalej przy Sheratonie
15-07-2014 07:25   Janusz Ludwiczak
W połowie czerwca wyremontowany został przystanek "Bałtyk", lecz nadal nie zatrzymują się na nim autobusy linii nr 48, 59, 63, 69, 77, L, 240, 251 i 242.

Nierówne krawężniki, unoszące się do góry, popękany asfalt - tak prawie dwa lata po generalnym remoncie wyglądał przystanek "Bałtyk". Remont przystanku udało się przeprowadzić w ostatnim tygodniu czerwca. Mimo to wciąż autobusy linii nr 48, 59, 63, 69, 77, pospiesznej L oraz nocnych 240, 242 i 251 zatrzymują się na tymczasowym przystanku, za hotelem Sheraton, który funkcjonuje od 16 kwietnia.

Ruch autobusowy po torowisku na przystanku "Bałtyk" będzie mógł zostać przywrócony po uzyskaniu przez beton niezbędnej wytrzymałości. Planowany termin oddania do użytku przystanku to 24 lipca 2014. Do tego czasu autobusy zatrzymywać się będą na przystanku tymczasowym za wjazdem do Hotelu Sheraton - wyjaśnia Tomasz Łapszewicz, kierownik Działu Planowania Układu Komunikacyjnego Organizacji Przewozów i Informacji Pasażerskiej Zarząd Transportu Miejskiego.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

kwi

do 14-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Run Expo" - targi sportowe: bieg | aktywność | motywacja

14

kwi

Poznań * Łazarz
16. Poznań Półmaraton

17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: