Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zintegrowane Centrum Komunikacyjne zamieni się w Poznań Główny - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zintegrowane Centrum Komunikacyjne zamieni się w Poznań Główny
01-02-2014 01:18   Janusz Ludwiczak
"Wiemy co było nie tak. Nie zgadzały się nazwy, różne były napisy. Proszę by od dziś mówić Poznań Główny. Za dwa tygodnie zaczną pojawiać się nowe znaki. Czeka nas zmiana nazw przystanków i zbieranie opinii mieszkańców - powiedział Ryszard Grobelny, prezydent Poznania, który chce, by Zintegrowane Centrum Komunikacyjne zamieniło się w Poznań Główny.

Nazwa Zintegrowane Centrum Komunikacyjne przejdzie do historii. Ryszard Grobelny, prezydent Poznania i Piotr Libicki, koordynator do spraw estetyki wizerunku miasta przedstawili ustalenia zespołu pracującego nad nowym systemem komunikowania wewnątrz i wokół Dworca Poznań Główny.

Wiemy co było nie tak. Nie zgadzały się nazwy, różne były napisy. Proszę by od dziś mówić Poznań Główny. Za dwa tygodnie zaczną pojawiać się nowe znaki. Czeka nas zmiana nazw przystanków i zbieranie opinii mieszkańców - powiedział Ryszard Grobelny, prezydent Poznania.

Zintegrowane Centrum Komunikacyjne (ZCK) jest już nazwą roboczą, my wracamy do parasola. Tego co ludzie kojarzą, na biletach mają przecież napis Poznań Główny. Ma być u nas taki system komunikowania jak w innych dużych miastach świata - dodaje Piotr Libicki, plastyk miejski.

Poznań Główny tworzyć będą: dworzec autobusowy i dworzec kolejowy podzielony na Dworzec Główny, Dworzec Zachodni i Dworzec Letni. Pierwsze nowe tablice mają pojawić się na ulicy Matyi i Moście Dworcowym.

Do końca kwietnia można również przesyłać uwagi na adres: systeminformacji@um.poznan.pl.


R E K L A M A

Komentarze (1)

08-02-2014 16:36:43
Sicilpol
No chyba dobre posuniecie, bo do tej pory ani to one porzadnie zintegrowane nie bylo ;) A jakby nie było to Poznań Głowny jest
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

kwi

do 14-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Run Expo" - targi sportowe: bieg | aktywność | motywacja

14

kwi

Poznań * Łazarz
16. Poznań Półmaraton

17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: