Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Remont Marcelińskiej zakończony prawie tydzień wcześniej. "45" i "69" powróciły na stałe trasy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Remont Marcelińskiej zakończony prawie tydzień wcześniej. "45" i "69" powróciły na stałe trasy
27-11-2013 00:17   Janusz Ludwiczak
Do końca listopada miałyby być prowadzone prace związane z wymianą nawierzchni na ulicy Marcelińskiej. Remont zakończył się wcześniej. Od poniedziałkowego wieczora na swoje trasy powróciły również autobusy linii nr 45 i 69.

Remont nawierzchni na ulicy Marcelińskiej na odcinku od Przybyszewskiego do Szamotulskiej prowadzony był od 18 listopada. Prace miały zakończyć się pod koniec miesiąca, jednak drogowcy zakończyli inwestycje w poniedziałek po godz. 19.

Na swoje trasy powróciły również autobusy linii nr 45. Przypomnijmy, że na czas remontu "Czterdziestkapiątka" w kierunku os. Kopernika jeździła objazdem przez Rondo Jeziorańskiego, Grunwaldzką i Grochowską.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

09

lip

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

16

lip

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: