Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pasión de Buena Vista w niedzielę w Sali Ziemi MTP - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pasión de Buena Vista w niedzielę w Sali Ziemi MTP
21-10-2013 23:28   Redakcja
Gorące rytmy, pełen pasji taniec, egzotyczne kobiety, Latynosi gotowi uwieść i muzyka, przy której można się rozmarzyć. W najbliższą niedzielę w Sali Ziemi MTP odbędzie się Pasión de Buena - rewelacyjne kubańskie widowisko, pełne energii, uroku, siły i wdzięku. To zachwycające połączenie żywiołowego tańca i szalonej muzyki, pięknej scenografii i porywającej choreografii. Dla naszych Czytelników mamy wejściówki na ten koncert.

W 2010 roku zachwycili polską publiczność po raz pierwszy, rok temu potwierdzili, że potrafią rozgrzać i porwać do zabawy każdego. Ich muzyka wypełniona słońcem i radością sprawia, że można poczuć się jak na rajskiej, karaibskiej wyspie. Kubańscy artyści wystąpią w niedzielę wieczorem w Sali Ziemi MTP.

"Ten występ wprowadzi Cię w nowy wymiar tańca i śpiewu, Pasión de Buena Vista – to najczystszy kubański ogień." - powiedział Francisco Blanco Prada, choreograf.

Większość z członków Pasión de Buena Vista występowała z legendarnym Buena Vista Social Club. Dziś przez większość krytyków zostali okrzyknięci godnymi ich następcami. W zespole śpiewają m.in. Maida Grandeurs i Antonio Castro, którzy występowali na jednej scenie z legendarnymi Ibrahimem Ferrerem, Juanem de Marcos, Gonzalesem oraz Compay’em Segundo. Tancerze wywodzą się natomiast z legendarnego nocnego klubu Hawany – kabaretu Tropicana, do którego od 70 lat co noc ustawiają się kolejki chętnych by obejrzeć wspaniałe rewie.

Pasión de Buena Vista to rewelacyjne kubańskie widowisko, pełne energii, uroku, siły i wdzięku. To zachwycające połączenie żywiołowego tańca i szalonej muzyki, pięknej scenografii i porywającej choreografii. Gorące rytmy, pełen pasji taniec, egzotyczne kobiety, Latynosi gotowi uwieść i muzyka, przy której można się rozmarzyć.

Dla naszych Czytelników i Internautów mamy konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia to wydarzenie.

Aby zdobyć wejściówkę należy przesłać swoje imię i nazwisko na naszą skrzynkę e-mailową: konkurs@lazarz.pl do wtorku, 22 października 2013 do godz. 16:00.
Wśród nadesłanych zgłoszeń rozlosujemy 2 pojedyncze zaproszenia na widowisko "Pasión de Buena Vista", które odbędzie się w najbliższą niedzielę, 27 października o godz. 19:00 w Sali Ziemi MTP. Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundowała firma MakroConcert.

Aktualizacja 22.10.2013 16:41: Otrzymaliśmy sporo zgłoszeń, niestety do rozdania mamy tylko 2 wejściówki.
"Sierotka marysia" tym razem szczęście przyniosła Marlenie Labuda i Marcinowi Chaława.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy. Już wkrótce kolejne konkursy.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
07

paź

do 09-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA: Poznań Game Arena - targi gier, multimediów i rozrywki

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Bezpłatne warsztaty gliniarskie dla dzieci i nie tylko
Obowiązują zapisy: zapisy.klubkrag@gmail.com

09

paź

16:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert Orkiestry Zbigniewa Pawlaka

Rynek Łazarski
Targ Sztuk Pięknych
w godz. 13:00-18:00

11

paź

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 10-lecia 5.Poznańskiej Drużyny Harcerskiej "Wagabunda"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: