Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Łazarska sekcja kibiców Lecha - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Łazarska sekcja kibiców Lecha
11-04-2008 00:50   Janusz Ludwiczak
W piątek o godz. 19:00 w Pijalni Piwa "Kominek" przy ulicy Małeckiego 26 odbędzie się spotkanie organizatorów, którzy chcą utworzyć Łazarską sekcję kibiców Lecha Poznań.

W całym Poznaniu powstają sekcję kibiców Lecha. Od dawna działają już m.in. w Pile, Gnieźnie, Murowanej Goślinie i Kole grupy kibiców zorganizowane w Fan Clubach. Takie kluby rozpoczęły już działalność w kilku dzielnicach Poznania. Pora i na Łazarz.

Organizatorzy chcą zmobilizować grupę kibiców, by w jak najliczniejszej grupie dopingowali Kolejorza zarówno na meczach u siebie jak i na wyjazdach. Poza tym sekcje mogą występować z innymi inicjatywami – takimi jak na przykład organizacja turniejów piłki nożnej dla kibiców.

W piątek, 11 kwietnia o godz. 19:00 w Pijalni Piwa "Kominek" przy ulicy Małeckiego 26 organizatorzy zapraszają osoby, które chcą aktywnie uczestniczyć w życiu kibicowskim, poświęcać swój czas i zapał, wykazywać inicjatywny a także nosić na piersi herb Kolejorza.


Klub Dyskusyjny "Łazarski Fyrtel" poświęcony Kolejorzowi
Fot.: Janusz Ludwiczak/archiwum


Klub Dyskusyjny "Łazarski Fyrtel" poświęcony Kolejorzowi
Fot.: Janusz Ludwiczak/archiwum


Klub Dyskusyjny "Łazarski Fyrtel" poświęcony Kolejorzowi
Fot.: Janusz Ludwiczak/archiwum


Klub Dyskusyjny "Łazarski Fyrtel" poświęcony Kolejorzowi
Fot.: Janusz Ludwiczak/archiwum

ZOBACZ TAKŻE: KOLEJORZ - w sportowym krajobrazie Poznania

Skomentuj


Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
11

lut

do 14-02-2025
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury

15

lut

Szkoły katolickie ul. Głogowska 92 (budynek dawnego VIII LO)
Biała sobota - bezpłatne konsultacje lekarskie, badania i porady medyczne
w godz. 10:00-13:00

14:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

16

lut

13:30
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Światowy Dzień Chorego - msza św. dla chorych z błogosławieństwem lourdzkim pod przewodnictwem bp. Grzegorza Balcerka

18

lut

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spotkanie z Marcinem Kostrzyńskim - miłośnikiem przyrody, twórcą filmów, edukatorem, autorem książek
- "PrzyRoda przyKręgu"
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: