Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zawody konne w skokach przez przeszkody można zobaczyć na Cavaliadzie {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zawody konne w skokach przez przeszkody można zobaczyć na Cavaliadzie {GALERIA ZDJĘĆ}
10-12-2011 06:52   Janusz Ludwiczak
Wyścigi zaprzęgów, Międzynarodowe Zawody Konne w Skokach przez przeszkody, a także targi sprzętu jeździeckiego czy kowboje w kapeluszach na pikniku country - to wszystko do niedzieli na Cavaliadzie, która odbywa się na MTP.

Konie do niedzieli zdominowały Targi. W ramach Cavaliady w pawilonie nr 5 można zobaczyć zmagania zawodników w ramach Międzynarodowych Halowych Zawodach w Skokach przez Przeszkody. Jest to największa impreza dla miłośników jeździectwa, której towarzyszą sportowe emocje na najwyższym poziomie. Widzowie zobaczą nie tylko zawody konne w skokach przez przeszkody, ale wyścigi zaprzęgów, woltyżerkę i sztafety.

W ramach Cavaliada Show przygotowano specjalną strefę dla najmłodszych, a w niej wioskę olimpijską i indiańską, western show, pokazy łuczników konnych. Natomiast na targach sprzętu jeździeckiego można zaopatrzyć się w odzież i sprzęt potrzebny do jazdy na koniu, a także sprzęt i środki do pielęgnacji koni, bryczki, powozy, elementy wyposażenia stacji czy też pasze dla koni.

Jednorazowy normalny bilet wstępu kosztuje 7 złotych, a ulgowy dla dzieci do lat 13, emerytów i rencistów kosztuje 4 złote. Wstęp na Międzynarodowe Zawody Konne w Skokach przez przeszkody oraz pozostałe imprezy tematyczne Cavaliady kosztuje 20 złotych. Bilet wstępu upoważnia do wstępu na Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, o którym więcej w artykule: Na Targach można kupić gwiazdkowy prezent {GALERIA ZDJĘĆ}.


Komentarze (1)

16-12-2011 11:03:03
Jan Waligórski
Szkoda, że zdjęć woltyżerskich jest tak mało i ich jakość niedostateczna. Trzeba jednak pochwalić portal, za to że nie ominął tych młodych ludzi, bo sportowcy z Lotta Lubasz naprawdę zaskoczyli swoją otwartością, usportowieniem i zgraniem, pochwała, również dla trenera klubu i organizatorów targów.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

wrz

do 01-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Viva Seniorzy! - targi dla seniorów

02

paź

11:30
Łazarz
Spacer po Fest Fyrtel - wycieczka z przewodnikiem, zaprasza Poznańskie Centrum Dziedzictwa
zbiórka: Rynek Łazarski

05

paź

16:00
Muzułmańskie Centrum Kulturalno-Oświatowe ul. Biedrzyckiego 13
Warsztaty międzykulturowe w Muzułmańskim Centrum Kulturalno -Oświatowym

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com (liczba miejsc ograniczona

06

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Nadciśnienie- wykład prozdrowotny Barbary Krystkiewicz (dietetyka klinicznego)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: