Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od krzeseł i stołów po szafy i łóżka - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od krzeseł i stołów po szafy i łóżka
21-02-2011 01:28   Janusz Ludwiczak
Ponad 150 wystawców prezentowało swoje nowości podczas czterodniowych Targów Meblarskich "Meble Polska 2011", jakie odbyły się w minionym tygodniu na MTP.

Już pierwszego dnia targów "Meble Polska 2011" wręczone zostały Złote Medale MTP oraz nagrody Polskiej Grupy Kupców Meblowych "Złoty Strug 2010" i "Złota Igła 2010".

W pięciu pawilonach na powierzchni ponad 18,5 tys. m2 swoją najnowszą ofertę prezentowało 150 wystawców z Polski i zagranicy.

W programie targów znalazły się m.in. seminaria organizowane przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli i warsztaty dr Marka Borowińskiego towarzyszące wystawie dedykowanej trendom i tendencjom w tkaninach obiciowych "Trend Design 2011". Równolegle odbywała się wystawa poświęcona dodatkom i dekoracjom w salonie meblowym "Concept Store".

Tegoroczną edycję targów "Meble" tylko przez pierwsze dwa dni odwiedziło prawie 5 tys. zwiedzających, czyli o 65% więcej niż w roku ubiegłym.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

maj

do 19-05-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Meble Polska" - targi mebli
"Home Decor" - targi dekoracji i wnętrz

19

maj

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
90-lecie Parafii Michała Archanioła - msza św., prelekcja ks. Bernarda Kołodzieja, historyka Wydziału Teologicznego UAM o historii parafii

20

maj

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Otwarcie wystawy filatelistycznej "Droga Karola Wojtyły do Watykanu" ze zbiorów Tadeusza Stańczyka

22

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festyn rodzinny "Bądźmy razem"

24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: