Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Mleko z automatu hitem tegorocznej Farmy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Mleko z automatu hitem tegorocznej Farmy
16-02-2011 00:46   Janusz Ludwiczak
Międzynarodowe Targi Hodowli Zwierząt odbyły się w minionym tygodniu na MTP. Imprezę odwiedził m.in. Marek Sawicki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Ponad sto firm z ośmiu krajów świata prezentowało swoją ofertę, na Międzynarodowych Targach Hodowli Zwierząt "Farma", które odbyły się w minionym tygodniu (od 10 do 13 lutego) w pawilonach 5 i 9 MTP.

Na "Farmie" można było zobaczyć m.in. modelową biogazownię rolnicza, prezentacje technologii przygotowania biomasy czy elementy nowoczesnej chlewni. Prawdziwym hitem był jednak mlekomat, który podobnie jak biletomat po wrzuceniu monet zamiast biletów wydaje... butelkę świeżego mleka.

Targom "Ferma" towarzyszyły liczne spotkania i konferencje, m.in. "Bioenergia w rolnictwie", "Obrót i stosowanie produktów leczniczych i weterynaryjnych w Polsce", "Debata hodowlana" czy "Innowacyjny Młody Rolnik".

Zwiedzający mogli zobaczyć też ekspozycje specjalne, m. in. pokazową biogazownię i chlewnię oraz prezentację zwierząt hodowlanych - bydło mięsne, mleczno, trzodę i drób.

Kolejna edycja targów "Ferma" odbędzie się dopiero za dwa lata, od 7 do 10 lutego 2013 roku, zaś w przyszłym roku, od 16 do 19 lutego 2012 odbędą się Międzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa "Polagra Premiery 2012".


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

maj

do 19-05-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Meble Polska" - targi mebli
"Home Decor" - targi dekoracji i wnętrz

19

maj

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
90-lecie Parafii Michała Archanioła - msza św., prelekcja ks. Bernarda Kołodzieja, historyka Wydziału Teologicznego UAM o historii parafii

20

maj

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Otwarcie wystawy filatelistycznej "Droga Karola Wojtyły do Watykanu" ze zbiorów Tadeusza Stańczyka

22

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festyn rodzinny "Bądźmy razem"

24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: