Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kampania ruszyła. Kandydaci będą ogłaszać się przy Zachodnim - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kampania ruszyła. Kandydaci będą ogłaszać się przy Zachodnim
03-11-2010 01:08   Janusz Ludwiczak
Na ulicach pojawiły się już banery przedstawiające kandydatów do Rady Miasta i na Prezydenta Poznania. Oznacza to, że na dobre ruszyła kampania wyborcza.

Banery przedstawiające kandydatów na prezydenta Poznania i ubiegających się o mandat radnego pojawiły się już na wielu łazarskich ulicach.

Do "zmiany wartej Poznania" na wiacie przystanku "Głogowska/Hetmańska" zachęca Dariusz Bachalski - kandydat SLD na prezydenta Poznania. Z kolei na ulicy Arciszewskiego uśmiecha się do nas Grzegorz Ganowicz proponując "Dobrą zmianę". Natomiast "Jeszcze więcej dla Poznania" proponują wiszący na ścianie kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej, w pobliżu Ronda Jeziorańskiego kandydaci z Komitety Wyborczego Wyborców Ryszarda Grobelnego.

W tym roku plakatów wyborczych nie znajdziemy przy pasach drogowych, czyli na latarnich, słupkach, przystankach i barierkach. Zastąpiły je specjalne konstrukcje, których w całym Poznaniu będzie 25. Jedna z takich konstrukcji znajduje się przy Dworcu Zachodnim.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: