Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Strażacy idą do wyborów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Strażacy idą do wyborów
05-10-2010 01:37   Janusz Ludwiczak
Grupa siedmiu strażaków postanowiła wystawić swój komitet "Koniec Lania Wody" w wyborach samorządowych. Dwóch strażaków kandydować będzie z okręgu Łazarz-Jeżyce.

"Koniec Lania Wody" to grupa siedmiorga strażaków (w tym jedna kobieta), którzy postanowili spróbować swoich sił w Radzie Miasta.

Na stronie www.konieclaniawody.pl czytamy:
"[...] Postanowiliśmy kandydować do Rady Miasta w listopadowych wyborach samorządowych, żeby mieć wpływ na pozytywne zmiany w kierunku rządzenia miastem. Oczywiście zostanie radnymi nie zwolni nas z pełnienia służby w straży pożarnej. Nadal będziemy służyć Wam Drodzy Mieszkańcy Poznania, naszą wiedzą i umiejętnościami ratowniczymi."

Dwóch strażaków będzie kandydować z okręgu nr 2 Ogrody-Łazarz-Jeżyce. Będą to 27-letni Kamil Kulesza i 47-letni Marek Garniewicz.

Kamil Kulesza, lat 27: Członek Ochotniczej Straży Pożarnej w Poznaniu, przedsiębiorca, na co dzień zajmuje się recyklingiem i ochroną środowiska. Ukończył Wyższą Szkołę Logistyki oraz Uniwersytet Ekonomiczny. W 2006r. otrzymał tytuł Menedżera Najwyższej Jakości przyznanego przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością oraz redakcję magazynu Biznes Wielkopolska. Otrzymał również certyfikat: najwyższa jakość w ochronie środowiska. Od 2 lat koordynuje siecią recyklingu pojazdów w Polsce. Dlaczego kandyduję? Ponieważ chcę by Poznań był miastem przyjaznym a przede wszystkim bezpiecznym dla mieszkańców. Stawiam sobie za cel by miasto mogło konkurować z innymi metropoliami Europy. Doprowadzę też do powstania nowych interaktywnych miejsc dla Poznaniaków.

Marek Garniewicz, lat 47: Wieloletni i doświadczony funkcjonariusz Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Czynnie udzielający się związkowiec.


Komentarze (3)

06-10-2010 01:03:48
max
Przy najwyższym od lat poparciu społecznym żadni strażacy nie potrzebują dodatkowej reklamy - oprócz swojej pracy :)
05-10-2010 21:25:01
Sławek
Hasło i pokazanie zakręcania lania wody z mównicy moim zdaniem rewelacyjne. Rzeczywistość jest odmienna rankingów i samouwielbienia w jakie popadła władza, z prezydentem w szczególności. Zacytuję też może jednego z Jacków "polityka polega na kształtowaniu określonej przestrzeni, a nie na obserwowaniu następstw braku prowadzenia polityki" p.s. a będziesz dzwonił na straż częściej przez tą reklamę?
05-10-2010 08:35:05
mimoza
Strażacy do wyborów??? Czy czasem oni nie chcą zrobić sobie reklamy, tak jak zrobił to Sklepowicz w wyborach prezydenckich?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: