Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Krzysztof Skrzypiński będzie "jedynką" PO na Łazarzu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Krzysztof Skrzypiński będzie "jedynką" PO na Łazarzu
03-10-2010 18:13   Janusz Ludwiczak
Platforma Obywatelska ogłosiła w piątek kandydata na Prezydenta Poznania oraz kandydatów do Rady Miasta, którzy będą pierwsi na liście PO w okręgach. "Jedynką" w okręgu Ogrody-Łazarz-Jeżyce bedzie Krzysztof Skrzypiński.

Znamy już kolejnego kandydata do Rady Miasta Poznania z okręgu Ogrody-Łazarz-Jeżyce. Krzysztof Skrzypiński będzie "jedynką" Platformy Obywatelskiej. Równocześnie PO ogłosiło oficjalnego kandydata na Prezydenta Poznania, którym będzie Grzegorz Ganowicz, obecny Przewodniczący Rady Miasta Poznania.

Krzysztof Skrzypiński ma 34 lata, z wykształcenia jest prawnikiem. W latach 2000 - 2004 pracował w Wielkopolskim Urzędzie Wielkopolskim. Obecnie jest pracownikiem zakładów Cegielskiego i wolontariuszem Fundacji Na Rzecz Ludzi Osamotnionych "Srebrne Lata" w Poznaniu. Jest Przewodniczącym Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego i członkiem Komisji Polityki Przestrzennej Rady Miasta Poznania.

Cztery lata temu startował z okręgu Rataje - Starołęka zdobywając 2652 głosy wyborców.

Wiadomo już, że Wojciech Wośkowiak nie będzie kandydował z list Platformy Obywatelskiej, o czym mówiło się od pewnego czasu.


Komentarze (7)

15-10-2010 10:58:11
michal
Mnie cieszy kandydatura Filipa Olszaka z PO. Młody prawnik, wrażliwy społecznie. Udzielał porad prawnych oraz maksymalnie wspierał Maćka Zawieję. Co do Grunwaldu - Bartek trzymam kciuki i pozdrawiamy od starej gwardii z ulicy Lodowej
06-10-2010 18:26:46
Anka
Dobra kandydatura. Bezpieczeństwo poznaniaków jest dla niego priorytetem
06-10-2010 01:51:35
Zenek81
Na szczęście, z tego co wiem, dalsza część listy jest lepsza. Na 2. miejscu w PO będzie człowiek od nas - Łuki Mikuła, mój kumpel z "dwójki", a teraz doktor na UAM i specjalista od planowania przestrzennego i samorządu.
03-10-2010 21:09:25
kaśka
Pomijam już, że wspólny okręg Jeżyce, Ogrody, Łazarz to jest nieporozumienie. Powinnyśmy należeć do okręgu Grunwald.
03-10-2010 21:05:54
Mieszkaniec
Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa? To chyba bardzo dbający o własne bezpieczeństwo i sekretne działanie, bo przez 4 lata nic o nim nie słyszałem...
03-10-2010 21:02:13
Łazarzanin
Wygląda na to, że Platforma Obywatelska ma Łazarz i jego mieszkańców oraz całą resztę okręgu w bardzo głębokim "poważaniu". W obecnej kadencji Radni PO nie zrobili dla tej dzielnicy dosłownie NIC, a możliwość mieli, ponieważ przez 4 lata nie mieli żadnej opozycji w Radzie. Dlatego z pewnością nie zagłosuję na tego Pana, ani na jego kolegów. Mam dosyć robienia z lokalnych wyborów ody do partyjniactwa i nagradzania wiernych członków partii miejscami numer 1. Te wybory powinny należeć do lokalnych działaczy, ludzi którzy znają problemy swojego fyrtla - na dobrego kandydata, lokalnego działacza PO postawiła na Górczynie. Jak widać na Łazarzu albo nie mają z czego strzelać, albo nasz okręg po prostu olali...Szkoda - mają 1 głos mniej!
03-10-2010 19:19:11
rychu
won z nim do Śremu, co on ma wspolnego z Lazarzem?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: