Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ukazał się ostatni numer "Na Łazarskim Fyrtlu" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ukazał się ostatni numer "Na Łazarskim Fyrtlu"
20-12-2023 06:30   Janusz Ludwiczak
Remonty chodników w 2024 r., Łazarski Przegląd Filmowy, chodnik z Jeżyc przeniesiony na Wyspiańskiego i podsumowanie 30. edycji konkursu "Zielony Poznań" – o tym można przeczytać w najnowszym i zarazem ostatnim numerze gazetki "Na Łazarskim Fyrtlu" – biuletynu informacyjnego Rady Osiedla Św. Łazarz.

Gazetka "Na Łazarskim Fyrtlu" ukazała się już po raz 15. w nakładzie 900 egzemplarzy (początkowo było to 2,5 tys. egzemplarzy). Najnowszy numer jest zarazem ostatnim, przynajmniej wydanym w tej kadencji Rady Osiedla Święty Łazarz.

W biuletynie łazarskiego samorządu przeczytamy m.in. o remontowych planach chodników w przyszłym roku.

– W planach na 2024 r. są remonty chodników na ul. Marcelińskiej, Ziętary, Klonowica i Morawskiego oraz rozpoczęcie przebudowy skweru Eki z Małeki. Prace będą finansowane głównie z wpływów ze Strefy Płatnego Parkowania – pisze Andrzej Janowski, przewodniczący Zarządu Osiedla Św. Łazarz, który zarazem pracuje w Zarządzie Dróg Miejskich.

Na stronie 4 wywiad z Alicją Hafke o Łazarskim Przeglądzie Filmowym, podczas którego na Rynku Łazarskim prezentowane były filmy prezentowane na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Animowanych "Animator".

Jest również ciekawostka o chodniku przeniesionym z Jeżyc, a konkretnie z ul. Mickiewicza na Wyspiańskiego, a także podsumowanie 30. edycji konkursu "Zielony Poznań".

Najnowszy numer "Na Łazarskim Fyrtlu" oraz archiwalne wydania wszystkich biuletynów można pobrać w naszym serwisie www.radaosiedla.lazarz.pl.

Najnowszy numer "Na Łazarskim Fyrtlu" {POBIERZ PDF}


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: