Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Łazarskie dzieci spotkały się z piłkarzami Lecha Poznań - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Łazarskie dzieci spotkały się z piłkarzami Lecha Poznań
28-08-2023 09:30   Janusz Ludwiczak
Na boisku Szkoły Podstawowej nr 69 przy ul. Jarochowskiego odbył się specjalny trening w ramach akcji "Trener Osiedlowy AWF" z udziałem piłkarzy Lecha Poznań – Filipa Bednarka, Filipa Marchwińskiego i Filipa Szymczaka. Bezpłatne zajęcia dla dzieci z Łazarza odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-13:00.

Od wiosny na terenie Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego nr 69 przy ul. Jarochowskiego 62 realizowany jest program "Trener Osiedlowy AWF", w ramach którego codziennie przez cztery godziny odbywają się bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci z terenu osiedla Łazarz.

– Na ostatnich zajęciach dzieci i młodzież miała okazję zaprosić do wspólnej zabawy Filipa Bednarka, Filipa Marchwińskiego i Filipa Szymczaka z Lecha Poznań. Uczestnicy mieli możliwość porozmawiania z piłkarzami, zebrania autografów, a także zrobienia wspólnych zdjęć. Najmłodsi mieli również szansę pokopania piłki ze swoimi idolami, a część z nich także wzięcia udziału w krótkim konkursie rzutów karnych, w którym w rolę bramkarza wcielił się sam Filip Bednarek. Wydarzenie było pierwszym, ale nie ostatnim tego typu eventem planowanym w ramach współpracy Lecha Poznań z programem "Trener Osiedlowy AWF" – opowiada Tomasz Woźniak, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 69.

W okresie wakacji zajęcia, które prowadzi trenerka Natalia Kęsicka odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-13:00.

– Zajęcia z miesiąca na miesiąc cieszą się coraz większą popularności, a pozytywna aktywizacja czasu wolnego dzieci i młodzieży jest dla nas bardzo ważna. Oprócz zajęć „Trenera Osiedlowego AWF” na terenie naszej placówki realizowany jest program Młodzieżowe Centrum Sportu Miasta Poznania z dyscyplin: gimnastyka - skoki na trampolinie, judo i siatkówka dziewcząt, a na którego treningi serdecznie zapraszamy – dodaje Tomasz Woźniak.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.


Fot: SP69

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

25

wrz

do 27-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "Polagra"
Targi "Smaki Regionów"

28

wrz

do 29-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: