Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wyczarowane z drewna i meble dla dzieci z Ukrainy – rozpoczęły się targi Drema - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wyczarowane z drewna i meble dla dzieci z Ukrainy – rozpoczęły się targi Drema
14-09-2022 07:15   Janusz Ludwiczak
Na Targach wszystko kręci się wokół drewna: Mistrzostwa Polski we wbijaniu gwoździ czy fabryka mebli na żywo, w której powstają łóżka, szafy i półki ścienne dla dzieci z Ukrainy – to tylko część wydarzeń rozpoczętych Międzynarodowych Targów Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego "Drema".

Na targach "Drema" prezentowane są najnowsze technologie dla przemysłu drzewnego i meblarskiego – od surowców, materiałów i komponentów do prekursorskich rozwiązań do produkcji mebli. Na MTP prezentuje się ponad 300 wystawców z 15 państw.

Na "Dremie" prezentowane jest wszystko, co potrzebne jest do obróbki drewna – od maszyn i narzędzi po programy do projektowania mebli, linie produkcyjne i roboty.

Zwiedzający mogą podziwiać zmagania uczestników 20. Mistrzostw Polski we Wbijaniu Gwoździ oraz zobaczyć unikatowe przedmioty wykonane z drewna przez uczniów szkół stolarskich i budowlanych, na wystawie "Wyczarowane z drewna".

Targom przyświeca cel charytatywny. W Fabryce Mebli na żywo studentki i studenci Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego oraz pomagające im roboty przygotowują łóżka, szafy i półki ścienne (30 zestawów). Meble są od razu pakowane i zaraz po zakończeniu "Dremy" pojadą do Lwowa, do Centrum Rehabilitacji i Edukacji DREAM, w którym obecnie przebywają dzieci z domów dziecka w Ługańsku i Doniecku.

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego "Drema" potrwają do piątku. Targi czynne są w pawilonach nr 5,5a i 6 w godz. od 10:00 do 17:00 (ostatniego dnia, czyli w piątek 16 września do 16:00). Bilety wstępu kosztują 130 zł, dla studentów – 25 zł, dla majsterkowiczów – 45 zł, a dla profesjonalistów zawodowo związanymi z branżą drzewną, stolarską i meblarską po zarejestrowaniu wstęp jest bezpłatny.


R E K L A M A

Fot: MTP

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
05

paź

16:30
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
"Bezpieczny senior" - spotkanie dla seniorów na temat bezpieczeństwa ze Strażą Miejską
(sala parafialna)

06

paź

do 08-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Retro Motor Show 2023 - Targi Pojazdów Zabytkowych
PGA: Poznań Game Arena - Targi gier, rozrywki i multimediów

15

paź

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory parlamentarne

17

paź

do 18-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"PolEco" - Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska
Local Trends - Europejskie Forum Samorządowe
Forum Rozwoju Miast

19

paź

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 8:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: