Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przy Kolejowej powstanie 15-piętrowy wieżowiec i osiedle z blisko 300 mieszkaniami - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przy Kolejowej powstanie 15-piętrowy wieżowiec i osiedle z blisko 300 mieszkaniami
28-03-2022 10:30   Janusz Ludwiczak
Jesienią holenderski inwestor planuje rozpoczęcie budowy pierwszego etapu projektu "Kolejova 1". W ramach inwestycji powstanie 7-kondyngacyjny budynek, w którym znajdzie się 185 mieszkań. W planach jest również budowa 15-piętrowego wieżowca, a docelowo całe osiedle ma składać się z 300 mieszkań.

Już w grudniu zeszłego roku inwestor otrzymał pozytywną decyzję o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie 7-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym oraz towarzyszącą infrastrukturą.

– Rozpoczęcie budowy pierwszego etapu inwestycji planujemy po zakończeniu wszelkich formalności. Wstępnie zakładamy, że będzie to przełom III i IV kwartału 2022 r. Najwyższy budynek w pierwszy etapie będzie liczył do 55 metrów wysokości i powstanie w nim ok. 185 lokali mieszkalnych. Zakończenie inwestycji wstępnie planujemy w drugiej połowie 2025 roku – tłumaczy portalowi Lazarz.pl Olga Kobylańska, kierownik Biura Novaform.

Holenderski inwestor docelowo przy Kolejowej (w pobliżu Gąsiorowskich) planuje wybudować osiedle, które składać będzie się z kilku budynków, najwyższy z nich ma mieć 15 pięter, a w całym kompleksie zamieszka nawet 300 rodzin.

ZOBACZ TAKŻE: Kolejowa: Najtańsza oferta w przetargu na przebudowę ulicy dwukrotnie przewyższa zakładany budżet


Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

25

wrz

do 27-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "Polagra"
Targi "Smaki Regionów"

28

wrz

do 29-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: