Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Konie będą skakać przez przeszkody - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Konie będą skakać przez przeszkody
10-12-2009 15:44   Janusz Ludwiczak
W piątek na MTP rozpoczynają się Halowe Zawody Ogólnopolskie w Skodach przez Przeszkody CSN POZNAń CUP 2009. Towarzyszyć będą im Targi Sprzętu Jeździeckiego.

Od 11 do 13 grudnia pawilon nr 5 Międzynarodowych Targów Poznańskich zamieni się hipodrom i stajnie na blisko 300 koni, a to wszystko za sprawą Halowych Zawodów Ogólnopolskich w Skodach przez Przeszkody CSN POZNAń CUP 2009.

Już od piątku w ramach zawodów sportowych Poznań Cup odbywać będzie się ponad 15 konkursów w konnych skokach przez przeszkody. Zawodnicy będą walczyć o nagrody, których wartość przekracza 60 tysięcy złotych. Swój udział w Poznań Cup zapowiedzieli już m.in: Aleksandra Lusina - aktualna Mistrzyni Polski, oraz Krzysztof Ludwiczak - zdobywca Pucharu Polski.

W piątek odbędzie się najtrudniejszy konkurs - dwufazowy, zaś w sobotę kibice będą mogli obejrzeć szereg jeździeckich pokazów. W ostatnim dniu, 13 grudnia zaplanowano Grand Prix Poznania, któremu towarzyszyć będą pokazy. Poprzedzi go sztafeta konna.

Publiczność będzie mogła też zobaczyć pokazy kaskaderskie, musztrę paradną poznańskich ułanów oraz prezentację Światowych Igrzysk Jeździeckich Keunktuchy 2011 czy też konkursy zaprzęgów.

Zawodom konnym towarzyszyć będą Targi Sprzętu Jeździeckiego. Miłośnicy jazdy konnej będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą asortymentu potrzebnego dla zdrowia i wyglądu konia oraz jeźdźca.

Patronat nad imprezą objęli m.in. Marek Woźniak - Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Ryszard Grobelny - Prezydent Miasta Poznania, Marcin Szczypiorski - Prezes Polskiego Związku Jeździeckiego oraz Andrzej Byrt - Prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Bilety na targi będzie można kupić (w kasach od strony ulicy Bukowskiej) w cenie od 8 do 15 złotych, a za 30 złotych otrzymamy bilet trzydniowy. Więcej informacji na stronie www.poznan-cup.pl.


Fot: archiwum lazarz.pl

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: