Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Domy na kółkach prezentują się na Targach {◎ GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Domy na kółkach prezentują się na Targach {◎ GALERIA ZDJĘĆ}
04-10-2020 01:14   Janusz Ludwiczak
Ponad 200 kamperów i przyczep kempingowych oraz sprzęt biwakowy i turystyczny można oglądać na targach Caravans Salon Poland.

Z powodu pandemii wiele osób decyduje się na podróżowanie kamperem, połączonej z możliwością izolacji od innych. Na tegorocznych targach Caravans Salon prezentuje się ok 50 marek. Powierzchnia wystawiennicza jest niemalże dwa razy większa niż rok temu.

W ramach targów odbywa się Ogólnopolski Zlot Caravaningowy, w którym bierze udział ok. 160 pojazdów. Nowością jest strefa "Retro", w której będzie można zobaczyć kilkanaście unikatowych zabytkowych kamperów. Wystawa jest efektem zgłoszeń pasjonatów i kolekcjonerów, którzy chcą pokazać historię motoryzacji na żywo.

Targi "Caravans Salon Poland" można odwiedzać jeszcze w niedzielę w godz. od 10:00 do 16:00 (wejście główne MTP – Hol Wschodni naprzeciwko Mostu Dworcowego). Bilety wstępu kosztują 25 złotych i są do nabycia tylko przez internet.


Fot: Piotr Jasiczek/Grupa MTP

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

16

gru

do 19-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody
Targi akcesoriów i sprzętu jeździeckiego

17

gru

do 19-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal sztuki i przedmiotów artystycznych

14

sty

do 16-01-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Polagra Premiery" - Międzynarodowe Targi Rolnicze

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: