Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prezydent zaprosił seniorów na kolędy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Prezydent zaprosił seniorów na kolędy
21-12-2017 00:47   redakcja, Urząd Miasta Poznania
Po brzegi wypełniła się sala Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego przy ul. Przybyszewskiego podczas specjalnego koncertu kolęd w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego jaki dla seniorów zorganizował prezydent Poznania.

We wtorek prezydent Jacek Jaśkowiak zaprosił poznańskich seniorów na wyjątkowy świąteczny koncert. Nowe aranżacje tradycyjnych polskich kolęd i pastorałek przygotowali soliści Teatru Muzycznego.

Przed koncertem prezydent Poznania złożył świąteczne życzenia wszystkim przybyłym poznaniakom.

Dziękuję za wspaniałą współpracę i wszystkie oznaki życzliwości z Państwa strony. Są one dla nas bardzo ważne, motywują nas do pracy. Jednocześnie życzę Państwu przy wigilijnym stole przede wszystkim spokoju i zdrowia. Oby udało nam się odłożyć na bok wszystkie spory i pamiętać o tym, co nas łączy – powiedział Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania.

Świąteczny koncert to zwieńczenie tegorocznych inicjatyw na rzecz starszych mieszkańców Poznania. Niedawno Rada Miasta przyjęła kompleksową politykę senioralną.

Pakiet "Poznań VIVA senior" to pierwsza w Polsce tak kompleksowa propozycja ułatwień dla osób, które ukończyły 60 rok życia. Poznańscy seniorzy będą mogli za darmo dojechać taksówką do urzędu, zamówić dowóz książek z biblioteki czy skorzystać z usług "złotej rączki".


Fot: Urząd Miasta Poznania

ZOBACZ TAKŻE:

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

kwi

do 27-04-2025
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Motor Show - targi motoryzacyjne

25

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
Spotkanie z Cezarym Harasimowczem, pisarzem, scenarzystą, wokół jego najnowszej książki Bieta, opisującej życie Elżbiety Ficowskiej, ocalałej z Getta Warszawskiego, żony poety Jerzego Ficowskiego. Spo

26

kwi

Łazarz
Gratowóz
• 08:00-08:20 - Jarochowskiego/Sczanieckiej
• 11:40-12:00 - Jarochowskiego przy Górczyńskiej
• 12:10-12:30 - Kolejowa 37

15

maj

do 16-05-2025
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Impact

17

maj

Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Wiosenny Konkurs Młodych Instrumentalistów

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: