Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Skaldowie zagrają "Największe przeboje" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Skaldowie zagrają "Największe przeboje"
16-02-2017 18:33   Redakcja
W sobotni wieczór w targowej Sali Ziemi odbędzie się ekskluzywny koncert jednego z najważniejszych i zasłużonych zespołów w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Skaldowie - bo o nich mowa – powracają do Poznania! Dla naszych Czytelników mamy do rozdania dwa podwójne zaproszenia na ten koncert.

Ostatnia wizyta Skaldów w Poznaniu miała miejsce jesienią 2015 roku, podczas której świętowali 50-lecie swojej pracy artystycznej. Teraz pora na coś zupełnie innego! Andrzej i Jacek Zielińscy, liderzy zespołu Skaldowie, wraz ze Stanisławem Deją (pianistą współpracującym m.in. razem z Krzysztofem Pendereckim) zapraszają na koncert pełen największych przebojów.

Sala Ziemi stanie się tym razem żywą legendą polskiego rocka. Za klawiszami pierwszego fortepianu zasiądzie Andrzej Zieliński, przy drugim zobaczymy Stanisława Deję. Duet wspierać będzie Jacek Zieliński na skrzypach. Brzmi intrygująco? Wielkie hity grupy Skaldowie będzie można usłyszeć w nowych, świeżych aranżacjach. Nie często zdarza się taki projekt na żywo.

Płyta "Skaldowie na dwa fortepiany – live" wydana została w 2008 roku i to właśnie ona będzie motywem przewodnim wieczoru. 23 utworów, wśród których nieśmiertelna "Prześliczna wiolonczelistka”" czy "Wszystko Mi Mówi, Że Mnie Ktoś Pokochał". Nie zabraknie z pewnością również akcentu zimowego – "Z Kopyta Kulig Rwie".

Zespół Skaldowie oficjalnie zadebiutował w październiku 1965 roku na drugiej Krakowskiej Giełdzie Piosenki, zdobywając pierwsze miejsce za utwór "Moja czarownica". Od tamtej pory pokochało ich kilka pokoleń słuchaczy w Polsce i za granicą. Sprzedali kilka milionów płyt, które były wydawane w setkach tysięcy egzemplarzy w wielu krajach Europy w kilku językach. Wszyscy znamy dziesiątki przebojów popularnych Skaldów.

Koncert Skaldowie - Największe przeboje odbędzie się w sobotę, 18 lutego o godz. 19:00 w Sali Ziemi MTP o godz. 19:00. Bilety w cenie 75, 90 i 105 zł można kupić na stronie tixer.pl.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania 2 podwójne zaproszenia na ten koncert.
Aby zdobyć wejściówkę należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie:
W którym roku powstał zespół Skaldowie?
Na Państwa zgłoszenia czekamy pod adresem e-mail: konkurs@lazarz.pl najpóźniej do jutra, tj. piątku, 17 lutego 2017 do godz. 12:00.
Wśród nadesłanych zgłoszeń rozlosujemy dwa podwójne zaproszenia na sobotni koncert Skaldowie - Najpiękniejsze przeboje.
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundował organizator koncertu, Sollus Entertainment

Aktualizacja 17.02.2017 godz. 17:53: Rozstrzygnięcie konkursu. Otrzymaliśmy sporo zgłoszeń, jednak do rozdania mieliśmy tylko dwa zaproszenia. "Sierotka marysia" w przeprowadzonym losowaniu przyniosła szczęście następującym osobom: Katarzyna Gołębiewska oraz Roman Kozlowski.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy. Zwycięzcy konkursu otrzymali powiadomienie e-mailem zwrotnym o sposobie odebrania nagrody.
Zapraszamy do śledzenia portalu lazarz.pl. Już niebawem kolejne konkursy.


Fot: mat.org.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

13

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: