Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Andrzej Rataj i Tomasz Stachowiak zasiedli w Radzie Miasta - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Andrzej Rataj i Tomasz Stachowiak zasiedli w Radzie Miasta
26-01-2017 00:28   Janusz Ludwiczak
Andrzej Rataj, dotychczasowy przewodniczący Rady Osiedla Stare Miasto oraz Tomasz Stachowiak, radny Osiedla Grunwald Południe złożyli ślubowanie na radnych Miasta Poznania.

Tomasz Stachowiak zastąpił Bartosza Zawieję, który zasiadał w Radzie Miasta Poznania od 2010 roku. Bartosz Zawieja przeszedł do Remondis Sanitech, gdzie będzie nadzorował gospodarkę odpadami. Wcześniej był dyrektorem Wydziału Tworzenia i Realizacji Projektów Starostwa Powiatowego w Poznaniu, gdzie zajmował się pozyskiwaniem środków unijnych.

Nowy radny chce pracować na rzecz rad osiedli, dlatego przystąpił do Komisji Samorządowej, a także został członkiem Komisji Rewitalizacji oraz Komisji Kultury Fizycznej i Turystyki.

Będę przyglądać się inwestycji, jaką czeka os. Kopernika - to tramwaj, który może wpłynąć na rozwój Raszyna i Grunwaldu. Duży wpływ na to co dzieje się w naszym mieście mają rady osiedli, które powinny otrzymać jeszcze większe kompetencje. To mieszkańcy najlepiej znają problemy w tym mieście, dlatego myślę, by zasiąść w komisji samorządowej, a także w komisji sportu – mówi portalowi lazarz.pl Tomasz Stachowiak, Radny Miasta Poznania.

Tomasz Stachowiak ma 36 lat. Zawodowo zajmuje się rynkiem targowym w Europie, a prywatnie poświęca czas na działalność charytatywną, zajmuje się podopiecznymi Fundacji Pies Przewodnik - na rzecz osób niewidomych.

Z kolei Andrzej Rataj przyjął mandat za Urszulę Mańkowską, która wygrała konkurs na stanowisko Centrum Inicjatyw Rodzinnych.

Chcę w dalszym ciągu dbać o śródmieście, ale oczywiście zajmować się teraz także sprawami dotyczącymi całego miasta – zapowiedział radny Andrzej Rataj.

Andrzej Rataj ma 37 lat, z wykształcenia jest prawnikiem i politologiem. Jest notariuszem. W Radzie Miasta zasiądzie w Komisji Rewitalizacji oraz Polityki Przestrzennej.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024
►więcej: www.34dni.lazarz.pl

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

17

cze

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

19

cze

17:00
Urząd Miasta Poznania pl. Kolegiacki 17
1. sesja (inauguracyjna) Rady Osiedla Św.Łazarz
►porządek obrad

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: