Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W niedzielę wybieramy posłów do Parlamentu Europejskiego - GDZIE i JAK głosować? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W niedzielę wybieramy posłów do Parlamentu Europejskiego - GDZIE i JAK głosować?
06-06-2009 21:22   Janusz Ludwiczak
W niedzielę od 8 do 20 odbędzie się głosowanie do Parlamentu Europejskiego. Przedstawiamy szczegółowy informator jak i gdzie głosować?

Jak głosujemy?
Po raz pierwszy w historii polskich wyborów głosować będzie można w godzinach od 8:00 do 22:00, a nie jak w podczas wielu poprzednich głosowań od 6 do 20.

Spośród 100 kandydatów, czyli z 10 kandydatów z 10 list głosujemy TYLKO NA JEDNEGO KANDYDATA zaznaczając znak "x" w kratce obok imienia i nazwiska kandydata. Głos jest nieważny gdy zagłosujemy więcej niż na jednego kandydata lub nie zagłosujemy wcale.

Gdzie głosujemy?
Głosowanie odbywa się w lokalach wyborczych, w których głosowaliśmy podczas ostatnich wyborów krajowych - do Sejmu i Senatu. Poniżej przedstawiamy szczegółową listę siedzib obwodowych komisji wyborczych:

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 50
Szkoła Podstawowa Nr 77
ul. R. DMOWSKIEGO 50
Wszystkie budynki przy ulicach:
DROBNA, DUSZNA
oraz ulice:
R. DMOWSKIEGO 62
GŁOGOWSKA numery nieparzyste 121 - 141
HETMAńSKA numery parzyste 52 - 62
J. KRAUTHOFERA numery nieparzyste 1-35

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 51
Szkoła Podstawowa nr 69
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
ul. Jarochowskiego 62

Wszystkie budynki przy ulicy A. BIEDRZYCKIEGO
oraz ulice:
K. ARCISZEWSKIEGO numery nieparzyste 21 - 35p
K. JAROCHOWSKIEGO numery nieparzyste 53 - 77,
numery parzyste 62 - 70
|M. PALACZA numery parzyste 28 - 38
B. WINKLERA numery nieparzyste 15 - 27a,
numery parzyste 20 - 36

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 52
Szkoła Podstawowa nr 69
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
ul. Jarochowskiego 62

Wszystkie budynki przy ulicach:
W. CYBULSKIEGO, W. NEHRINGA, J. ROGALIńSKIEGO
oraz ulice:
K. ARCISZEWSKIEGO numery nieparzyste 1 - 17
J. CHOCISZEWSKIEGO numery nieparzyste 21 - 47
GŁOGOWSKA numery parzyste 102 - 132
HETMAńSKA 1 - 47
K. JAROCHOWSKIEGO numery nieparzyste 39 - 51,
numery parzyste 50 - 60
M. KASPRZAKA 35 - 64
M. PALACZA numery parzyste 8 - 26
B. WINKLERA numery nieparzyste 5 - 11,
numery parzyste 4 - 18

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 53
Szkoła Podstawowa Nr 90
ul. J. CHOCISZEWSKIEGO 56

Wszystkie budynki przy ulicy SZYMBORSKA
oraz ulice:
W. BOGUSŁAWSKIEGO 27 - 34
J. CHOCISZEWSKIEGO 2 - 19,
numery parzyste 20 - 56
K. JAROCHOWSKIEGO 44
M. KASPRZAKA numery parzyste 28 - 34c oraz 33
G. POTWOROWSKIEGO numery parzyste 2 - 22

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 54 (N)
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych
ul. ST. WYSPIAńSKIEGO 27

Wszystkie budynki przy ulicy F. MORAWSKIEGO
oraz ulice:
K. JAROCHOWSKIEGO 1, numery parzyste 2 - 16, 20 - 42
WŁ. REYMONTA numery nieparzyste 27 - 39
ST. WYSPIAńSKIEGO numery parzyste 10 - 22, 26a,b, numery nieparzyste 15 - 45

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 55 (N)
Zespół Szkół Gimnazjalno – Licealnych
ul. ST. WYSPIAńSKIEGO 27

Wszystkie budynki przy ulicach:
E. DRUŻBACKIEJ, S. KLONOWICA, B. LIMANOWSKIEGO 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 56
Szkoła Podstawowa Nr 26
ul. R. BERWIńSKIEGO 2/4

Wszystkie budynki przy ulicy R. BERWIńSKIEGO
oraz ulice:
GŁOGOWSKA numery parzyste 48 - 72
J. MATEJKI 29 - 49
A.W. NIEGOLEWSKICH numery parzyste 6 - 36
ST. WYSPIAńSKIEGO 2, numery nieparzyste 3 - 13

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 57
VIII Liceum Ogólnokształcące
ul. GŁOGOWSKA 92

Ulice:
W. BOGUSŁAWSKIEGO numery parzyste 10 - 26a, numery nieparzyste 19 - 21a
M. KASPRZAKA 1 - 27, 29, 31
A. W. NIEGOLEWSKICH numery nieparzyste 7 - 33
G. POTWOROWSKIEGO numery nieparzyste 1 - 17a

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 58
Zespół Szkół Muzycznych
ul. GŁOGOWSKA 90

Wszystkie budynki przy ulicy E. SCZANIECKIEJ
oraz ulice:
GŁOGOWSKA numery parzyste 74 - 100
F. STABLEWSKIEGO numery parzyste 44 - 46, numery nieparzyste 31 - 47

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 59
Klub Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald "KR¡G"
ul. R. DMOWSKIEGO 37

Wszystkie budynki przy ulicy CHŁODNA
oraz ulice:
GŁOGOWSKA numery nieparzyste 85 - 97
LODOWA numery parzyste 2 - 36, numery nieparzyste 21 - 45
RYNEK ŁAZARSKI 17 - 19
F. STABLEWSKIEGO numery nieparzyste 3 - 27a, b

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 60
Zespół Szkół Muzycznych
ul. GŁOGOWSKA 90

Wszystkie budynki przy ulicach:
K. POTOCKIEJ, ZAŁęŻE
oraz ulice:
GŁOGOWSKA numery nieparzyste 99 - 117a
HETMAńSKA numery nieparzyste 55 - 69

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 61
Gimnazjum Nr 51
ul. K. POTOCKIEJ 38

Wszystkie budynki przy ulicy ST. KARWOWSKIEGO
oraz ulice:
R. DMOWSKIEGO 29 - 50
KOLEJOWA 11 - 40
J. ŁUKASZEWICZA 23 - 68

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 62
Gimnazjum Nr 51
ul. K. POTOCKIEJ 38

Ulice:
R. DMOWSKIEGO 1 - 28
LODOWA numery nieparzyste 1 - 19d
F. STABLEWSKIEGO numery parzyste 6 - 16

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 63
Klub Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald "KR¡G"
ul. R. DMOWSKIEGO 37

Wszystkie budynki przy ulicach:
K¡CIK, A. MOTTEGO
oraz ulice:
GŁOGOWSKA numery nieparzyste 61 - 83
J. ŁUKASZEWICZA 12 - 22
A . W. NIEGOLEWSKICH numery nieparzyste 1 - 5
RYNEK ŁAZARSKI 1 - 16

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 64
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Poznaniu
ul. R. BERWIńSKIEGO 2/3

Wszystkie budynki przy ulicy J. STRUSIA
oraz ulice:
GŁOGOWSKA numery nieparzyste 51 - 57
A. MAŁECKIEGO 8/9 - 29, 38

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 65
Szkoła Podstawowa Nr 9
ul. J. ŁUKASZEWICZA 9/13

Wszystkie budynki przy ulicach:
E. CALLIERA, GRANICZNA
oraz ulice:
KANAŁOWA 10 - 18
KOLEJOWA 4 - 10, 41 - 54
J. ŁUKASZEWICZA 1 - 11

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 66 (N)
Zespół Szkół Handlowych
ul. ŚNIADECKICH 54/58

Ulice:
G¡SIOROWSKICH 8 - 12
GŁOGOWSKA numery nieparzyste 35 - 49, numery parzyste 30 - 40
KANAŁOWA 1 - 9,
KOLEJOWA 55 - 57,
A. MAŁECKIEGO 1 - 7, 31 - 37
ŚNIADECKICH numery parzyste 2 - 60

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 67 (N)
Zespół Szkół Handlowych
ul. ŚNIADECKICH 54/58

Wszystkie budynki przy ulicach:
H.ŚWIęCICKIEGO, ZACHODNIA
oraz ulice:
G¡SIOROWSKICH 1 - 6
GŁOGOWSKA 26, 26a, 28,numery nieparzyste 17 - 33
KOLEJOWA 1 - 3
ŚNIADECKICH numery nieparzyste 1 - 23

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 68
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12
ul. J. MATEJKI 8/10

Wszystkie budynki przy ulicach:
PARKOWA, H. SIEMIRADZKIEGO
oraz ulice:
J. CHEŁMOńSKIEGO 1 - 7 , 19 - 22
J. KOSSAKA 1 - 10
J. MATEJKI 51 - 60

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 69
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12
ul. J. MATEJKI 8/10

Wszystkie budynki przy ulicach:
M. KONOPNICKIEJ, E. ORZESZKOWEJ, STOLARSKA, A. SZYLINGA
oraz ulice:
BUKOWSKA numery parzyste 16 - 20
GRUNWALDZKA numery nieparzyste 1 - 9, numery parzyste 6 - 14 i 20 - 20b
J. MATEJKI 1 - 11

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 70
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12
ul. J. MATEJKI 8/10

Wszystkie budynki przy ulicach:
A. GROTTGERA, SKRYTA
oraz ulice:
J. CHEŁMOńSKIEGO 8 - 18
GRUNWALDZKA numery parzyste 22 - 28a
J. KOSSAKA 11 - 23
J. MATEJKI 61 - 68 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 71
Młodzieżowy Dom Kultury Nr 3
ul. K. JAROCHOWSKIEGO 1

Wszystkie budynki przy ulicach:
K. IŁŁAKOWICZÓWNY, UŁAńSKA
oraz ulice:
GRUNWALDZKA numery nieparzyste 11 - 37b,
numery parzyste 32 - 44
WŁ. REYMONTA numery nieparzyste 3 - 21
ST. WYSPIAńSKIEGO 38

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 72 (N)
Dom Studencki Uniwersytetu Medycznego "Eskulap"
ul. Przybyszewskiego 39

Wszystkie budynki przy ulicach:
BIAŁA, NIECAŁA, ROKIETNICKA, WOJSKOWA, ZAK¡TEK
oraz ulice:
BUKOWSKA numery parzyste 22-80
GRUNWALDZKA numery nieparzyste 39-43a
MARCELIńSKA 4-28, numery parzyste 30-44
POLNA numery parzyste 60-86d
PRZYBYSZEWSKIEGO numery nieparzyste 39-47

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 197
Szkoła Podstawowa Nr 10
ul. BOSA 9

Wszystkie budynki przy ulicach:
BOSA, DWATORY, GÓRKI, S. KNAPOWSKIEGO, MYŚLIWSKA, J. WROńSKIEGO
oraz ulice:
R. DMOWSKIEGO 79 - 123
GŁOGOWSKA numery nieparzyste 143 - 161
GÓRECKA 15 - 29
J. KRAUTHOFERA numery parzyste 2 - 56

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 198 (N)
Gimnazjum Nr 50
ul. P. ŚCIEGIENNEGO 10

Wszystkie budynki przy ulicy P. SKARGI
oraz ulice:
GÓRCZYńSKA numery nieparzyste 31 - 43, numery parzyste 38 - 48
K. JAROCHOWSKIEGO 87, 93-105
A. KORDECKIEGO 1 - 14
M. PALACZA numery nieparzyste 29 - 43
SIELSKA 32 - 47
P. ŚCIEGIENNEGO numery parzyste 16 - 32

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 199 (N)
Gimnazjum Nr 50
ul. P. ŚCIEGIENNEGO 10

Wszystkie budynki przy ulicach:
KOSYNIERSKA, KUŹNICZA, WIDOK
oraz ulice:
GŁOGOWSKA numery parzyste 142 - 188a
GÓRCZYńSKA 3 - 29
M. PALACZA numery nieparzyste 3 - 27
P. ŚCIEGIENNEGO numery parzyste 4 - 14
SIELSKA 1- 12, 14 - 28

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 214
Szkoła Podstawowa Nr 90
ul. J. CHOCISZEWSKIEGO 56

Wszystkie budynki przy ulicach:
BERESTECKA, KIRCHOLMSKA, OBOZOWA, OBRONNA, ORęŻNA, PŁOWIECKA, TABOROWA
oraz ulice:
GROCHOWSKA numery parzyste 2 - 28a
GRUNWALDZKA numery parzyste 52 - 84
PROMIENISTA 1 - 38a
SŁONECZNA numery nieparzyste 1-13a,
numery parzyste 2 - 16a

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 280
Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Oddział Ginekologiczno-Położniczy     i Onkologii Ginekologicznej,
ul. JAROCHOWSKIEGO 18

SPECJALISTYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NAD MATK¡ I DZIECKIEM W POZNANIU
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ODDZIAŁ GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY I ONKOLOGII GINEKOLOGICZNEJ

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 281
111 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Poznaniu
ul. GRUNWALDZKA 16/18

111 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNI¡ SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W POZNANIU

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 282
Szpital Wojewódzki w Poznaniu
Wielkopolskie Centrum Ortopedii i Chirurgii Urazowej
im. Ireneusza Wierzejewskiego
ul. G¡SIOROWSKICH 7

SZPITAL WOJEWÓDZKI W POZNANIU
WIELKOPOLSKIE CENTRUM ORTOPEDII I CHIRURGII URAZOWEJ IM. IRENEUSZA WIERZEJEWSKIEGO

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 295
Dom Pomocy Społecznej
ul. SIELSKA 13
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 297
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2 im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego
ul. PRZYBYSZEWSKIEGO 49

SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY NR 2 IM. HELIODORA ŚWIęCICKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO

 (N) - lokal przystosowany dla potrzeb niepełnosprawnych


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

cze

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Poznańskie Muzykalia - koncert: Wojciech Korda i Ada Rusowicz

10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

25

wrz

do 27-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "Polagra"
Targi "Smaki Regionów"

28

wrz

do 29-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: