Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od soboty Kaponiera będzie przejezdna. "Ósemka" i "27" nie pojadą przez Teatralkę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od soboty Kaponiera będzie przejezdna. "Ósemka" i "27" nie pojadą przez Teatralkę
10-08-2016 03:37   Janusz Ludwiczak
Od soboty kierowcy będą mogli przejechać przez Rondo Kaponiera. Równocześnie ma rozpocząć się remont torowiska na ul. Fredry. Inaczej z Łazarza do centrum pojadą tramwaje linii nr 8 i 27.

Jak informuje Radio Merkury od najbliższej soboty kierowcy będą mogli jeździć przez Rondo Kaponiera, póki co z zachodu na wschód i ze wschodu na zachód. Możliwy będzie przejazd przez Św. Marcin i Most Uniwersytecki do ul. Roosevelta i Zwierzynieckiej. Dopuszczalny będzie również skręt w lewo w stronę Mostu Teatralnego.

Równocześnie w sobotę ma rozpocząć się remont torowiska na ul. Fredry, na skrzyżowaniu z al. Nioepodległości i ul. Kościuszki. Inaczej z Łazarza do centrum pojadą tramwaje linii nr 8 i 27, które najprawdopodobniej będą kursować objazdem przez Most Uniwersytecki i Św. Marcin ("ósemka" dalej przez Gwarną). Szczegółowe informacje ZTM ma przedstawić w środę.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

kwi

do 14-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Run Expo" - targi sportowe: bieg | aktywność | motywacja

14

kwi

Poznań * Łazarz
16. Poznań Półmaraton

17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: