Gdzie głosujemy? - lokale wyborcze
Głosować będzie można w niedzielę, 7 kwietnia 2024 w godz. od 7:00 do 21:00.
Otrzymamy trzy karty do głosowania:
- kartę z nazwiskami kandydatów NA PREZYDENTA POZNANIA na różowym tle. Głosujemy tylko na jednego kandydata zaznaczając znak "X" w kratce obok imienia i nazwiska kandydata. Głos jest nieważny gdy zagłosujemy więcej niż na jednego kandydata lub nie zagłosujemy wcale.
- kartę z nazwiskami kandydatów DO RADY MIASTA POZNANIA na szarym tle. Głosujemy tylko na jednego kandydata zaznaczając znak "X" w kratce obok imienia i nazwiska kandydata. Głos jest nieważny gdy zagłosujemy więcej niż na jednego kandydata lub nie zagłosujemy wcale.
- kartę z nazwiskami kandydatów DO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO na niebieskim tle. Głosujemy tylko na jednego kandydata zaznaczając znak "x" w kratce obok imienia i nazwiska kandydata. Głos jest nieważny gdy zagłosujemy więcej niż na jednego kandydata lub nie zagłosujemy wcale.
Gdzie głosujemy? - lokale wyborcze
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 14
Szkoła Podstawowa nr 77, ul. Dmowskiego 50
• ul. Dmowskiego 62 – 64A
• ul. Drobna wszystkie adresy
• ul. Dwatory 1a, 2a, 2b
• ul. Głogowska 123, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141,
• ul. Górecka 1, 2, 3, 5,
• ul. Hetmańska 52, 54, 56, 58a, 60, 60a, 62, 74,
ul. Krauthofera 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 33a, 35, 37, 39, 55, 55A, 55B, 55C, 55D, 55E, 55F, 55G, 55H, 55I, 55K, 55L, 55M, 55N, 55O, 55P, 55R, 55S, 55T, 55U.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 15
Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Jarochowskiego 62
• ul. Arciszewskiego wszystkie adresy
• ul. Biedrzyckiego wszystkie adresy
• ul. Cybulskiego wszystkie adresy
• ul. Głogowska 114, 114a, 116, 118, 120, 122, 124, 124a, 126, 128, 136, 138,
• ul. Hetmańska 2a, 4, 4a, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36a, 38, 40, 40a, 42, 44, 46,
• ul. Jarochowskiego 41, 41a, 41b, 43, 45, 47, 47a, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77,
• ul. Kasprzaka 38, 40, 41, 41a, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64,
• ul. Nehringa wszystkie adresy,
• ul. Palacza 8, 10, 12, 18, 18b, 20, 22, 26, 28, 30/34, 36, 38,
• ul. Rogalińskiego wszystkie adresy,
• ul. Winklera wszystkie adresy.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 16
Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Jarochowskiego 62
• ul. Bogusławskiego 19a, 21, 21a, 22, 24, 24a, 26, 26a, 27, 29, 30, 31, 32, 34,
• ul. Chociszewskiego b.d., b.d.2, b.d.4, b.d.5, 2, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22a, 22b, 22c, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33a, 35, 37, 37a, 39, 41, 41a, 43, 43a, 45, 47,
• ul. Głogowska 102, 104, 106, 106a, 107, 108, 109, 111, 112,
• ul. Hetmańska 1, 1A, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15/19a, 15/19b, 15/19c, 15/19d, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47,
• ul. Jarochowskiego 36, 38, 39, 39a, 40, 42, 44, 48a,
• ul. Kasprzaka 22a, 24, 26, 28a, 30, 32, 32a, 33, 34, 34a, 34b, 34c, 35,
• ul. Potworowskiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22,
• ul. Stablewskiego 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47,
• ul. Szymborska wszystkie adresy.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 17
XXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Terapeutycznymi, ul. Potockiej 38
• ul. Dmowskiego 39, 41, 48, 50,
• ul. Głogowska 113, 115, 115a, 117,
• ul. Hetmańska 55, 55A, 55B, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69,
• ul. Kolejowa 4, 4a, 5, 5a, 6, 6a, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/21, 22, 23, 29, 29a, 30, 31, 32, 32a, 33, 34, 34a,
• ul. Lodowa 30, 32, 34, 34a, 36, 41, 41a, 41b, 43, 43a, 45,
• ul. Łukaszewicza 31, 31a, 33, 33a, 35, 35a, 35b, 35c, 35d, 37a, 37b, 37c, 39, 43, 50,
• ul. Potockiej 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 50, 51,
• ul. Załęże wszystkie adresy
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 18
XXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Terapeutycznymi, ul. Potockiej 38
• ul. Dmowskiego 2, 2a, 4, 5/7a, 5/7b, 5/7c, 5/7d, 5/7e, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12a, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22a, 23, 24, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38a, 40, 42,
• ul. Lodowa 1, 3, 5, 7, 7a, 9, 11, 13, 15, 17, 19a, 19b, 19c, 19d, 27, 29, 29a, 31, 33, 35, 1/3,
• ul. Łukaszewicza 20a, 22, 24, 26, 26a, 28, 28a, 30, 32, 32A, 34, 36, 38, 38a, 40, 40a, 42, 44,
• ul. Potockiej 31, 31a, 33, 33a, 35, 39a, 39b, 39c, 41a, 41b, 41c, 43a, 43b, 43c, 45a, 45b, 45c,
• ul. Stablewskiego 3a, 5, 6a, 6b, 6c, 6d, 6e, 7, 9, 9a, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 19
XXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Terapeutycznymi, ul. Potockiej 38
• ul. Bogusławskiego 10, 12, 12a, 14, 16, 16a, 18, 18a, 18b,
• ul. Chłodna wszystkie adresy
• ul. Głogowska 85, 86, 86a, 87, 88, 88a, 89A, 89B, 90, 91a, 91b, 91c, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99a, 100, 101, 103, 105,
• ul. Jarochowskiego 18, 26, 28, 30, 30a, 32, 34, 34a, 34b,
• ul. Kasprzaka 11, 13, 16, 19, 21, 23, 25, 27,
• ul. Lodowa 2, 4, 4a, 4b, 6, 8, 10, 10a, 12, 12a, 16, 18, 20, 22, 24, 26,
• ul. Morawskiego wszystkie adresy,
• ul. Potockiej 21, 23, 25,
• ul. Potworowskiego 15, 15a, 17, 17a,
• Rynek Łazarski 17, 18, 19,
• ul. Sczanieckiej 2, 2a, 4, 4a, 6, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 10, 12, 14A, 16,
ul. Stablewskiego 19, 19a, 21, 23, 25, 27, 27a, 27b, 31, 31a, 33, 33a, 44, 46.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 20
Szkoła Podstawowa nr 33/33 LO, ul. Wyspiańskiego 27
• ul. Bogusławskiego 2, 4, 4a, 6, 6a,
• ul. Chociszewskiego 24, 24a, 24b, 26, 26a, 28, 28a, 30, 30a, 32, 32a, 34, 34a, 34b, 36, 38, 40, 42, 44, 44a, 44b, 44c, 46, 46a, 48, 48a, 50, 50a, 52, 52a, 54, 54a, 54b,
• ul. Drużbackiej 2, 4, 6, 8,
• ul. Jarochowskiego 1, 2, 2a, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18,
• ul. Limanowskiego 13, 15, 15 a, 15b, 16, 16a, 17, 18, 18a, 18b, 19, 20, 21, 22, 23, 23a, 24, 24a, 25, 25a, 27, 27a, 29, 31
• ul. Matejki 40, 41, 42,
• ul. Niegolewskich 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28A, 28b, 28c, 30, 30a, 30b, 32, 34, 36,
• ul. Reymonta 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33A, 35, 39,
• ul. Wyspiańskiego 15, 15a, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27a, 29, 33, 39, 41, 43, 45.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 21
Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Berwińskiego 2/4
ul. Berwińskiego wszystkie adresy,
• ul. Drużbackiej 1, 1a, 3, 5, 7,
• ul. Głogowska 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64a, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84,
ul. Kasprzaka 1, 1a, 2, 2a, 3, 3a, 4, 4a, 5, 6, 7, 7a, 8,
ul. Klonowica wszystkie adresy,
• ul. Limanowskiego 1, 2, 3, 4, 5, 5a, 6, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, 12,
• ul. Matejki 29, 30/31, 32/33, 33a, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 44, 45, 46, 47, 48/49,
• ul. Niegolewskich 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 15a, 16, 17, 19, 21, 23,
• ul. Sczanieckiej 1, 1a, 3, 3a, 5, 5a, 5b, 7, 7a, 9, 9a, 11, 11a,
ul. Wyspiańskiego 2, 3, 4, 5, 7, 11, 13.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 22
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13
• ul. Dmowskiego 1, 3, 3b
• ul. Głogowska 51, 53, 55/57, 59, 61, 63, 65, 65a, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83,
• ul. Kanałowa 17, 18,
• ul. Kącik wszystkie adresy,
• ul. Łukaszewicza 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14a, 14b, 16, 16a, 16b,
• ul. Małeckiego 8/9, 10, 11, 12, 12a, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24a,
• ul. Niegolewskich 1, 2-4, 3, 5,
• Rynek Łazarski 1, 2, 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 15, 16,
• ul. Strusia 1, 2, 2a, 2b, 3, 3a, 10, 11, 12.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 23
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13
• ul. Calliera wszystkie adresy,
• ul. Graniczna 9/10, 11, 12, 12a, 12B, 13, 13a, 13b, 14, 15,
• ul. Karwowskiego 1, 3, 3a, 4, 5, 5a, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24,
• ul. Kolejowa 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42A, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 52a, 53,
• ul. Łukaszewicza 1, 3, 5, 7, 9/13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29a, 29b, 29c,
• ul. Mottego wszystkie adresy.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 24
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13
• ul. Gąsiorowskich 7, 8, 9, 10, 11, 12,
• ul. Głogowska 35, 35a, 37, 37a, 39, 39a, 41, 43, 43a, 45, 47, 47a, 47d, 49,
• ul. Graniczna 1, 3, 4, 5, 6, 7,
• ul. Kanałowa 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15a, 13a,
• ul. Kolejowa 55, 55a, 57,
• ul. Małeckiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/32, 33, 34, 35, 36, 37,
• ul. Strusia 5, 6, 7, 8, 9.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 25
Zespół Szkół Handlowych, ul. Śniadeckich 54/58
• ul. Bukowska 12,
• ul. Dworcowa 5, 7, 9,
• ul. Gąsiorowskich 2, 3, 4, 5, 5a, 6,
• ul. Głogowska 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 26a, 27, 28, 29, 30, 31/33, 32, 34, 36, 38, 40,
• ul. Grunwaldzka 6, 16/18, 16a, 20a, 20b,
• ul. Kolejowa 1, 1/3,
• ul. Konopnickiej wszystkie adresy,
• ul. Małeckiego 38,
• ul. Matejki 1, 2, 3, 3a, 4, 5, 5A, 6, 7, 7A, 8/10, 11, 18, 22,
• ul. Orzeszkowej wszystkie adresy,
• ul. Parkowa 1, 3, 3a, 5, 7, 9, 11,
• ul. Stolarska wszystkie adresy,
• ul. Śniadeckich 1, 3, 4, 5, 6, 6a, 7, 9, 10, 11, 12, 12a, 13, 14, 14a, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 30, 40, 42, 44, 50, 52, 54/58, 60,
• ul. Święcickiego wszystkie adresy,
• ul. Zachodnia wszystkie adresy.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 26
II Liceum Ogólnokształcące, ul. Matejki 8/10
• ul. Chełmońskiego wszystkie adresy,
• ul. Grottgera 14, 15, 16,
• ul. Kossaka 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22,
• ul. Matejki 50, 51, 51a, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
• ul. Siemiradzkiego 2, 3, 3a, 4, 7, 8, 9, 10, 10a, 11, 12,
• ul. Wyspiańskiego 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22,
• ul. Ułańska 2, 4, 6, 8.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 27
II Liceum Ogólnokształcące, ul. Matejki 8/10
• ul. Grottgera 1, 2, 3, 3a, 4, 4a, 5, 6, 6A, 7, 7a, 8, 8a, 9, 10, 11, 12, 13,
• ul. Grunwaldzka 22, 24/26, 24/26A, 28a, 34, 34a, 38, 38a, 38b, 40, 42, 44,
• ul. Iłłakowiczówny wszystkie adresy,
• ul. Kossaka 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23,
• ul. Matejki 61, 62, 62a, 63, 64, 65, 65a, 65b, 66, 67, 68,
• ul. Reymonta 3, 5, 7, 9, 11/13, 15, 17, 17a, 19,
• ul. Siemiradzkiego 5, 5a, 6,
• ul. Skryta wszystkie adresy,
• ul. Ułańska 1, 3, 5, 7, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22A, 22B,
• ul. Wojskowa 1A, 1B, 1C, 1D, 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 3F, 3G, 3H, 3J, 3K, 3L, 5, 6, 8, 8A, 9F, 9G, 9H, 10, 10A,
• ul. Wyspiańskiego 26, 26A, 26B, 38.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 28
Szkoła Podstawowa nr 71, ul. Przybyszewskiego 37
• ul. Biała wszystkie adresy,
• ul. Bukowska 16, 18, 18a, 20, 24, 26, 26a, 28, 30, 32, 34, 34a, 70,
• ul. Grunwaldzka 1, 3, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29a, 29b, 31a, 31b, 31c, 33a, 33b, 33c, 35a, 35b, 35c, 37a, 37b, 41a, 41b, 43, 43a,
• ul. Marcelińska 4a, 4b, 6, 8a, 8b, 10, 14, 15, 15A, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 30, 34, 36a, 36b, 36c, 4,
• ul. Niecała wszystkie adresy,
• ul. Polna 39, 41, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 72a, 74, 76, 78, 80, 80a, 82, 82a, 84, 84a, 86, 86a, 86b, 86c, 86d,
• ul. Rokietnicka wszystkie adresy,
• ul. Przybyszewskiego 37A, 39, 39a, 41, 43, 43a, 45,
• ul. Szylinga wszystkie adresy,
• ul. Wojskowa 11/13a, 11/13b, 11/13c, 11/13d, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24a, 25,
• ul. Zakątek wszystkie adresy.
- Zbigniew Czerwiński, lat 63– KWW Zjednoczona Prawica – Poznań
- Łukasz Garczewski, lat 39 – KWW Społeczny Poznań
- Jacek Jaśkowiak, lat 60 – KWW Koalicja Obywatelska
- Przemysław Plewińśki, lat 39 – KWW Trzecia Droga
- Beata Urbańska, lat 47 – KWW Lewica
Lista kandydatów do Rady Miasta Poznania w okręgu nr 1 (Jeżyce – Łazarz – Wilda)
Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. Wojciech Wośkowiak, lat 57
2. Natalia Małyszko-Łukomska, lat 33
3. Mariusz Woźniak, lat 63
4. Marcin Konopa, lat 46
5. Ewa Jankowska-Kolanus, lat 47
6. Marcin Kowalczyk, lat 47
7. Aleksandra Sobieska-Listewnik, lat 47.
Lista nr 4 – Koalicyjny Komitet Wyborców LEWICA
1. Dorota Bonk-Hammermeister, lat 53
2. Joanna Ueberhan, lat 29
3. Tomek Szwalek, lat 34
4. Anna Szymkowiak, lat 54
5. Krzysztof Kokot, lat 49
6. Feliks Napierała, lat 18
7. Mikołaj Betka, lat 25.
Lista nr 5 – Komitet Wyborczy Wyborców KOALICJA OBYWATELSKA
1. Mariusz Wiśniewski, lat 45
2. Marta Mazurek, lat 54
3. Jakub Kucharczyk, lat 33
4. Justyna Kuberka, lat 47
5. Agnieszka Michalak, lat 41
6. Filip Olszak, lat 43
7. Łukasz Mikuła, lat 42.
Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Wyborców SPOŁECZNY POZNAŃ
1. Anna Pieciul, lat 26
2. Amadeusz Smirnow, lat 36
3. Sylwia Badzińska, lat 42
4. Łukasz Orylski, lat 43
5. Milena Hadryan, lat 63
6. Paweł Kliber, lat 47
7. Adam Jura-Czarnecki, lat 31.
Lista nr 11 – Komitet Wyborczy Wyborców ZJEDNOCZONA PRAWICA – POZNAŃ:
1. Ewa Jemielity, lat 61
2. Lidia Dudziak, lat 66
3. Mateusz Nowak, lat 30
4. Barbara Kaczmarek, lat 76
5. Damian Paszek, lat 40
6. Patryk Ziemniak, lat 37
7. Małgorzata Zarębska, lat 71.
Lista nr 12 – Komitet Wyborczy KONFEDERACJA PROPOLSKA
1. Ziemowit Orzebitkowski, lat 33
2. Jarosław Piechowiak, lat 36
3. Agnieszka Budynek, lat 28
4. Ryszard Beta, lat 46
5. Barbara Jacieczko, lat 25.
Lista kandydatów do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego w okręgu nr 1: miasto Poznań
Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Filip Żelazny, lat 43, Kórnik
2. Krystyna Różańska-Gorgolewska, lat 48, Poznań
3. Marcin Klemenski, lat 50, Poznań
4. Andrzej Kmieć, lat 67, Poznań
5. Dorota Mączkowska, lat 53, Poznań
6. Stanisław Grzesiek, lat 77, Poznań
7. Magdalena Kodym-Sulanowska, lat 69, Poznań.
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1. Anna Bryłka, lat 33, Kobylata
2. Jędrzej Spieszalski, lat 44, Tarnowo Podgórne
3. Marek Kałan, lat 35, Suchy Las
4. Paulina Burda, lat 29, Głubczyn
5. Marianna Pewińska, lat 28, Poznań
6. Kacper Figas, lat 22, Skrzynki
7. Piotr Marciniak, lat 25, Kostrzyn.
Lista nr 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. Agnieszka Lewandowska, lat 38, Poznań
2. Piotr Libicki , lat 50, Poznań
3. Paweł Skotarczak, lat 44, Poznań
4. Joanna Klimkowska, lat 44, Poznań
5. Klaudia Młoda-Brylewska, lat 31, Borówiec
6. Paweł Siemiński, lat 52, Sady
7. Michał Tomczak, lat 55, Poznań.
Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1. Dawid Murawa, lat 48, Poznań
2. Justyna Pankowska, lat 50, Poznań
3. Dawid Majewski, lat 34, Poznań
4. Magdalena Maciejewska, lat 51, Promnice
5. Jacek Kaczmarczyk, lat 66, Poznań
6. Bożena Stradowska-Adamska, lat 68, Poznań
7. Agnieszka Ueberhan, lat 46, Poznań.
Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1. Marek Woźniak, lat 64, Suchy Las
2. Tatiana Sokołowska, lat 57, Poznań
3. Filip Kaczmarek, lat 57, Poznań
4. Violetta Ratajczak, lat 58, Czerwonak
5. Henryk Magdziarek, lat 67, Poznań
6. Andrzej Włodyka, lat 63, Mrowino
7. Patrycja Lamprycht, lat 45, Suchy Las.
Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY"
1. Sara Jurkowska, lat 24, Poznań
2. Mateusz Kaczmarek, lat 29, Poznań
3. Adam Kłaczyński, lat 29, Poznań
4. Katarzyna Andrzejczak, lat 43, Lisówki
5. Łukasz Potyka, lat 43, Poznań
6. Aleksandra Kołosowska, lat 36, Poznań
7. Tomasz Wasyłyk, lat 33, Poznań.
Lista nr 7 – KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD
1. Leszek Wojtasiak, lat 62, Kostrzyn
2. Maciej Wituski, lat 62, Poznań
3. Hanna Rubaszewska, lat 54, Poznań
4. Agata Koschel-Sturzbecher, lat 36, Poznań
5. Damian Drabik, lat 22, Poznań
6. Krystyna Gruszka, lat 62, Poznań
7. Paweł Bugajny, lat 61, Poznań.
Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
1. Tomasz Korzan, lat 56, Poznań
2. Małgorzata Olińska-Nowak, lat 66, Konin
3. Natalia Dering, lat 35, Poznań
4. Mateusz Kozłowski, lat 27, Poznań
5. Agnieszka Jankowska, lat 52, Poznań.
Lista nr 9 – KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ
1. Józef Juszkiewicz, lat 81, Poznań
2. Magdalena Kaminiecka, lat 45, Poznań
3. Daniel Głuszkiewicz, lat 47, Stropieszyn
4. Weronika Latańska, lat 25, Janków Trzeci
5. Robert Hofman, lat 28, Biała.
Fot: archiwum Lazarz.pl
Komentarze (0)
Dodaj swój komentarz
Aktualności |
najnowsze | najpopularniejsze |
· Poznaj bliżej przyszłych łazarskich radnych – przedstawiamy kandydatów do Rady Osiedla Św. Łazarz
(09-05-2024 16:23)
· Wybory łazarskie 2024 {SERWIS INFORMACYJNY}
(09-05-2024 00:00)
· Drzewa z Rynku Łazarskiego wrócą na Wielką
(08-05-2024 09:22)
· 663 abiturientów z łazarskich szkół przystąpiło do matury
(08-05-2024 08:27)
· Radni i prezydent złożyli ślubowanie. Mariusz Wiśniewski nadal wiceprezydentem. Będzie nowa radna
(08-05-2024 07:18)
· Głogowska/Hetmańska: Powstanie 12-piętrowy blok z 337 mieszkaniami
(02-10-2023 13:28)
· Na terenie dawnego stadionu Energetyka działa giełda handlowa
(16-07-2023 01:04)
· Zaginęła Zuzia – szukają jej stęsknieni właściciele
(23-01-2023 07:22)
· Konsekrowano kościół. Głogowską przeszedł "czarny protest" – łazarskie kalendarium
(08-10-2023 23:51)
· Os. Hetmańskie: Ruszyła budowa 14-kondygnacyjnego bloku, w którym powstanie blisko 100 mieszkań
(08-09-2023 07:00)
Niezapominajka |
maj
Łazarz
Wybory osiedlowe - wybory do Rady Osiedla Św. Łazarz
w godz. 7:00-21:00
maj
Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"
cze
do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu
cze
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego
cze
do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024
Komentarze |
najnowsze | najwięcej |
· @Aq: Dziękuję, oj trochę godzin pracy z tym było. Niestety Wydział ...
(09-05-2024 22:52)
· Na Pana Janusza zawsze można liczyć, dziękuję za tę pracę :)
(09-05-2024 17:42)
· można prosić o przybliżenie wspominanych poglądów tego pana? bo widzę ...
(09-05-2024 16:39)
· @Fhg, ale też nie do końca małą księgarnia jaka była ta na Niegolewskich. ...
(09-05-2024 14:03)
· Zadanie dla nowej Rady, aby zazielenić obszar pozostały po zabraniu donic.
(09-05-2024 10:34)
· Działkowcy protestują: "Rada osiedla podjęła decyzję bez konsultacji z ... (19)
· Zamurowano okna w kamienicy przy Głogowskiej. Obok powstanie nowy budynek (16)
· Os. Hetmańskie: Ruszyła budowa 14-kondygnacyjnego bloku, w którym powstanie ... (16)
· Głogowska/Hetmańska: Powstanie 12-piętrowy blok z 337 mieszkaniami (15)
Ogłoszenia |
· Chcesz pozdrowić sąsiada? Nie wiesz, jak sprzedać samochód lub ...
(19-08-2005 00:00)
Zapisz się na listę mailingową: